Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking

 

REGISTRACE na webu Poselství Grálu

 

Dokončením registrace souhlasíte s veškerým textem na této stránce a a stvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s článkem o Ochraně osobních údajů
 
Uděluji souhlas ​provozovateli webu Poselství Grálu se zpracováním osobních údajů.​ Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu, v jakém byly​ webu Poselství Grálu​ ​mnou ​při registraci ​poskytnuty​ a kdykoli později aktualizovány​. Zejména se tedy jedná o jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, kontaktní informace, zemi, okres, město pobytu, elektronické údaje (IP adresu, cookies) dále jen „Osobní údaje“. Na mou žádost budou veškeré mé Osobní údaje smazané. 

 

Většina článků je přístupná bez registrace. Samotná registrace na tomto webu je určena POUZE pro ty, kteří necenzurovanou verzi Poselství Grálu přijali, poznali v ní svého Pána a chtějí radostně podle jeho Vůle žít. 

==

Pro dokončení registrace je nutno kliknout na odkaz v emailu, který vám přijde. A následně ještě musí byt vaše registrace schválena moderátorem. O konečném schválení budete opět informování emailem.

Věnujte prosím pozornost  pro správně uvedený e-mail, stává se, že někdo napíše e-mail s chybou a proto mu nemůže byt doručen registrační e-mail.

Dokončením registrace na tomto webu souhlasíte s textem na této stránce, včetně pravidly webu, uvedenými níže a stvrzujete tím, že splňujete podmínky zde uvedené. Registrovaný uživatel souhlasí se zasíláním občasných informačních emailů. Tento odběr lze poté kdykoli zrušit.

Při registraci je zapotřebí odpovědět na dvě kontrolní otázky. Tyto otázky mají ověřit vaši znalost Poselství Grálu a tím váš opravdový zájem o toto dílo.

 

Registrovat se můžete zde: http://poselstvi-gralu.cz/registers

 

 Pokud mail neobdržíte, zkontrolujte si složku SPAM.

 

 

 

Před nějakým viditelným projevováním se na našem webu (např. diskuze) se ujistěte, že nehodláte u nás propagovat nebo vyznávat různé bludaře ať už UFO, Makedonová, Agape Brno a pod.

Nebo ty, kteří provedli cenzuru Poselství Grálu a dále ji propagují a šíří. (více o cenzuře zde). Prosazování a hlásaní těchto bludů a škůdců (I mimo náš web) může mít za důsledek zrušení vašeho účtu na tomto webu.  

 

Pravidla webu

 

1. Tento web je soukromý majetek, do kterého bylo investováno mnoho času a úsilí a finančních prostředků, proto možnost být členem tohoto webu je pro vás výsadou a nikoli svatým právem.

2. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah textových či obrazových sdělení, která uživatelé zveřejňují v různých částech webu (diskuze, profily, galerie, interní zprávy, atd.) 

3. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat, upravit, přemístit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání fóra kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení. Pokud tento bod vám dělá problém, znovu si přečtěte bod 1.

 

 

Kontakt e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.