Právě přítomno

Přihlášení

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Čo sa stalo so svätým Slovom po odchode Abdrushina
pátek 29. srpen 2014 8:58
  Čo sa stalo so svätým Slovom po odchode Abdrushina     Toto je spracovaný skrátený preklad z kanadskej internetovej správy vo francúzštine, ktorú napísal Hugo Saint - Hilaire    ... číst více...
IMAGE Které Poselství Grálu číst?
neděle 7. září 2014 11:14
    Které Poselství Grálu číst?       napsal: Pavel Krajíček         Otázka: Pán Krajíček - mnoho čitateľov PG číta aj "zelené" aj pôvodné PG. Hovoria, že to je jedno ,... číst více...
IMAGE Narušená výstavba v cenzurovaném Poselství Grálu
pátek 1. prosinec 2017 9:17
  Narušená výstavba v cenzurovaném Poselství Grálu     Předmluva (Pavel Krajíček): Pan Jaroslav Peroutka nám v článku sestavil názornou ukázku zásahu do dokonalosti Poselství... číst více...
IMAGE Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera 1976
čtvrtek 24. listopad 2011 0:00
Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera z roku 1976     Rotz, 6. března 1976 Opis Doporučeně.   Slečna Irmingard Bernhardt Gralssiedlung Vomperberg A 6134 Vomp/Tirol  ... číst více...
IMAGE Abdrushinovo prohlášení
pátek 18. listopad 2011 22:36
 Abdrushinovo prohlášení       ze dne 26.10.1939     poznámka:  V přednášce 90. Když je nouze nejvyšší, Boží pomoc nejbližší je věta: Vaším úkolem je, abyste ve všem... číst více...
IMAGE Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam?
pátek 3. říjen 2014 11:34
Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam   tvrdí zástup mrzkých farizejů   napsal: Pavel Krajíček     Škůdce v řadách čtenářů Poselství Grálu Zdenek Fritz píše... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Informace

 

REGISTRACE na webu Poselství Grálu

 

Většina článků je přístupná bez registrace. Samotná registrace na tomto webu je určena POUZE pro ty, kteří necenzurovanou verzi Poselství Grálu přijali, poznali v ní svého Pána a chtějí radostně podle jeho Vůle žít. 

==

Pro dokončení registrace je nutno kliknout na odkaz v emailu, který vám přijde. A následně ještě musí byt vaše registrace schválena moderátorem. O konečném schválení budete opět informování emailem.

Věnujte prosím pozornost  pro správně uvedený e-mail, stává se, že někdo napíše e-mail s chybou a proto mu nemůže byt doručen registrační e-mail.

Dokončením registrace na tomto webu souhlasíte s textem na této stránce, včetně pravidly webu, uvedenými níže a stvrzujete tím, že splňujete podmínky zde uvedenéRegistrovaný uživatel souhlasí se zasíláním občasných informačních emailů. Tento odběr lze poté kdykoli zrušit.

Při registraci je zapotřebí odpovědět na dvě kontrolní otázky. Tyto otázky mají ověřit vaši znalost Poselství Grálu a tím váš opravdový zájem o toto dílo.

 

Registrovat se můžete zde: http://poselstvi-gralu.cz/registers

 

 Pokud mail neobdržíte, zkontrolujte si složku SPAM.

 

 

 

Před nějakým viditelným projevováním se na našem webu (např. diskuze) se ujistěte, že nehodláte u nás propagovat nebo vyznávat různé bludaře ať už UFO, Makedonová, Agape Brno a pod.

Nebo ty, kteří provedli cenzuru Poselství Grálu a dále ji propagují a šíří. (více o cenzuře zde). Prosazování a hlásaní těchto bludů a škůdců (I mimo náš web) může mít za důsledek zrušení vašeho účtu na tomto webu.  

 

Pravidla webu

 

1. Tento web je soukromý majetek, do kterého bylo investováno mnoho času a úsilí a finančních prostředků, proto možnost být členem tohoto webu je pro vás výsadou a nikoli svatým právem.

2. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah textových či obrazových sdělení, která uživatelé zveřejňují v různých částech webu (diskuze, profily, galerie, interní zprávy, atd.) 

3. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat, upravit, přemístit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání fóra kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení. Pokud tento bod vám dělá problém, znovu si přečtěte bod 1.

 

 

Kontakt e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.