Právě přítomno

Přihlášení

99 celkem
72 Muž
27 Žena
0 dnes
0 včera
1 tento měsíc

 

Pravé lidství

 

 

 

Jen opravdové lidství je

 

pravou Bohoslužbou

 

 

Nový web MyČeši ♥

 

Protože Bůh tento národ miloval, Lva jako symbol Síly do znaku mu daroval 

 

 

Stránka na Facebooku

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Které Poselství Grálu číst?
neděle 7. září 2014 11:14
    Které Poselství Grálu číst?       napsal: Pavel Krajíček         Otázka: Pán Krajíček - mnoho čitateľov PG číta aj "zelené" aj pôvodné PG. Hovoria, že to je jedno ,... číst více...
IMAGE Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?
sobota 6. září 2014 23:02
Argument farizejů z Hnutí Grálu:   "Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?"     napsal: Pavel Krajíček   Slečna Irmingard byla nevlastní dcera Abdrushina z jeho druhého... číst více...
IMAGE Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam?
pátek 3. říjen 2014 11:34
Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam   tvrdí zástup mrzkých farizejů   napsal: Pavel Krajíček     Škůdce v řadách čtenářů Poselství Grálu Zdenek Fritz píše... číst více...
IMAGE Abdrushinovo prohlášení
pátek 18. listopad 2011 22:36
 Abdrushinovo prohlášení       ze dne 26.10.1939     poznámka:  V přednášce 90. Když je nouze nejvyšší, Boží pomoc nejbližší je věta: Vaším úkolem je, abyste ve všem... číst více...
IMAGE Jak poznáme farizeje z Hnutí Grálu?
neděle 7. září 2014 10:38
Jak poznáme farizeje z Hnutí Grálu?     napsal: Pavel Krajíček Normální člověk, když má vyvodit důsledky a závěry z nějaké situace, tak si vyhodnotí všechny skutečnosti a... číst více...
IMAGE Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou
neděle 7. září 2014 10:49
Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou   napsal: Pavel Krajíček   Průběžně je na našem webu barevně označován text, který byl Hnutím Grálu... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

 

REGISTRACE na webu Poselství Grálu

 

Většina článků je přístupná bez registrace. Samotná registrace na tomto webu je určena POUZE pro ty, kteří necenzurovanou verzi Poselství Grálu přijali, poznali v ní svého Pána a chtějí radostně podle jeho Vůle žít. 

Pokud jste hledající (nemáte tedy ještě jasno) a máte dotazy ke knize Poselství Grálu, můžete se registrovat na tomto webu: prave-lidstvi.cz  tento web patří také nám a rádi tam hledajícím odpovíme na jejich dotazy.

==

Pro dokončení registrace je nutno kliknout na odkaz v emailu, který vám přijde. A následně ještě musí byt vaše registrace schválena moderátorem. O konečném schválení budete opět informování emailem.

Věnujte prosím pozornost  pro správně uvedený e-mail, stává se, že někdo napíše e-mail s chybou a proto mu nemůže byt doručen registrační e-mail.

Dokončením registrace na tomto webu souhlasíte s textem na této stránce, včetně pravidly webu, uvedenými níže a stvrzujete tím, že splňujete podmínky zde uvedenéRegistrovaný uživatel souhlasí se zasíláním občasných informačních emailů. Tento odběr lze poté kdykoli zrušit.

Při registraci je zapotřebí odpovědět na dvě kontrolní otázky. Tyto otázky mají ověřit vaši znalost Poselství Grálu a tím váš opravdový zájem o toto dílo.

 

Registrovat se můžete zde: http://poselstvi-gralu.cz/registers

 

 Pokud mail neobdržíte, zkontrolujte si složku SPAM.

 

 

 

Před nějakým viditelným projevováním se na našem webu (např. diskuze) se ujistěte, že nehodláte u nás propagovat nebo vyznávat různé bludaře ať už UFO, Makedonová, Agape a pod.

Nebo ty, kteří provedli cenzuru Poselství Grálu a dále ji propagují a šíří. (více o cenzuře zde). Prosazování a hlásaní těchto bludů a škůdců (I mimo náš web) může mít za důsledek zrušení vašeho účtu na tomto webu. 


Byl mi nedávno položen dotaz proč členové Hnutí Grálu tady nemohou být registrování? Tak určitě tady registrování jsou a nebude jich málo. Netrpíme tady jen ty, kteří si prosazují svou... tedy, ne že by si člověk nemohl prosazovat svou, prosím klidně. Např. kdo prosazuje deset piv denně, tak je zákonem stejnorodosti dosazen do kroužku hospodského a tam se stýká se svými druhy.

Nejinak je tomu i u nás, takoví, kteří lpí na dogmatech, podle zákona stejnorodosti si musí najít skupinku sobě rovnou podobného smýšlení (strnulé farizeje) a těch je v Hnutí Grálu habaděj.

-

 

 

Pravidla webu

 

1. Tento web je soukromý majetek, do kterého bylo investováno mnoho času a úsilí a finančních prostředků, proto možnost být členem tohoto webu je pro vás výsadou a nikoli svatým právem.

2. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah textových či obrazových sdělení, která uživatelé zveřejňují v různých částech webu (diskuze, profily, galerie, interní zprávy, atd.) 

3. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat, upravit, přemístit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání fóra kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení. Pokud tento bod vám dělá problém, znovu si přečtěte bod 1.

 

Napsal: Pavel Krajíček

Kontakt e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.