Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

 

Proběhla redukce webu 


Byly nějaké výpadky našich webů (tedy celého serveru). Psal jsem na hosting a odpověděli mi, že je zapotřebí přejít na velký server. Ovšem nejlevnější server stojí 4 840 Kč s DPH MĚSÍČNĚ! viz: dedikovane-servery a na to nyní nemáme.

Z tohoto důvodu jsem očesal web na nezbytně nutné součástky, také forum a zároveň od nynějška je přístupné jen pro přihlášené uživatelé. Také jsem smazal téměř všechny uživatele, kteří měli či mají problém podpořit web finančně. 

 

Celý vzkaz z hostingu:


"Dobrý den,

děkujeme, že jste se na nás obrátil. V uvedenou dobu jsme zaznamenali přetížení hostitelského serveru, na kterém je umístěn Váš VMS replikant175.thinline.cz. Po podrobné analýze jsme zjistili, že toto přetížení je způsobeno právě provozem Vašeho virtuálního serveru (a ještě jednoho dalšího), který ve velké míře spotřebovává systémové prostředky. Tím jsou omezováni ostatní uživatelé, jejichž virtuální servery jsou umístěny na stejném hostitelském stroji.

Největší zátěž na serveru zřejmě způsobuje provoz na doméně poselstvi-gralu.cz. V tomto směru jsme v logu nalezli dlouho trvající SQL dotazy - jejich výpis přikládám v příloze.

Vzhledem k výše uvedenému je zřejmé, že aplikace v současné podobě nejsou vhodné pro provoz na virtuálním serveru. Je proto potřebné je upravit tak, aby se vytížení, které na serveru způsobují, snížilo, nebo je ze serveru odstranit. Jelikož daný stav nadměrně přetěžoval hostitelský server, museli jsme na základě obchodních podmínek přistoupit k omezení prostředků na Vašem serveru.

Pro provoz velmi náročných aplikací Vám můžeme nabídnout dedikovaný server, jehož hardwarové prostředky jsou plně dispozici Vašim aplikacím, nejsou tedy sdílené a nehrozí tak omezování ostatních uživatelů. Naši nabídku dedikovaných serverů naleznete na stránce https://www.spolehlive-servery.cz/dedikovane-servery/. Jedná se o vzorové konfigurace, server můžeme sestavit dle specifických potřeb Vaší aplikace.