Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking

Šíření Slova a sluníčkáři

 

 

napsal: Pavel Krajíček

 

Během předešlého roku jsem udělal nějaké změny. Mimo náš web PG se prezentuji trochu jinak. Už nenesu před sebou Poselství Grálu jako štít (pokud jsem tak vůbec činil). Jedná se především o Facebook a web MyČeši, protože tam mimo PG se pohybují nejvíce.
Snažím se vše (i myšlenky z PG) vyjadřovat svými vlastními slovy a musím říci, že se mi daří oslovovat více lidi.

Prošel jsem si nyní pár profilů na FC oněch tzv. sluníčkářů z řad čtenářů PG a je to opravdu odstrašující příklad. Oni žijí jakoby v jakési bublině. Jen sami pro sebe, sami sobě podkuřují a sobě tleskají. Nedávno jsem narazil na profil kde má dotyčný na fotografii v záhlaví dva velké rovnoramenné kříže a mezi nimi Abdrushina a pod tím svou fotografii s pivem. A mnozí čtenáři PG na Facebooku jsou mu podobní. Neustále sdílejí fotografie Poselství Grálu, kříže, citace z PG, květinky, sluníčka. Ono to je sice hezké, že mají odvahu se přiznat k Poselství Grálu (i když mnozí ani nemají svou fotografii v profilu), ale ve skutečnosti působí jako odstrašující příklad pro ostatní. Takovým způsobem nikoho k Poselství Grálu nepřivedete. A květinkami a sluníčky také nevyřešíte problémy společnosti.

Musí se rozumnou cestou vlastními slovy poukázat na problémy současnosti a nabídnout řešení (samozřejmě ve smyslu PG). Lidé, kteří jsou vnitru živí ucítí pravdu ve vašich slovech a časem se sami zeptají na to či ono a takto je můžete snáze přivést k Pravdě a PG.

Ti sluníčkáři z řad PG působí na pohled mnohdy jako fanatici či sektáři a to dnešní lidi odrazuje, zvláště po předchozích zkušenostech s církvemi a sektami. A vesměs mezi nimi vidím všechny ty, které jsme z webu vyhodili nebo se nám jako čert kříží sami vyhnuli. Dokonce mezi nimi vidím jednoho moravského "léčitele". Tak léčitel, on se vydává za léčitele. Abdrushin píše:

"Toto umění léčiti nemůže se ovšem získati při pitkách vína a piva. Ono vyžaduje opravdové a především, také jadrné a zdravé lidi!"


Tak nechápu, jak se může člověk, který byl několikráte na smrtelné posteli, několikráte operován, polovinu vnitřnosti vyoperovaných, jak se může bezostyšně vydávat za léčitele.

Kdysi jsem proti němu ostře vystoupil, ale později jsem ho viděl maličkého, takového kašpárka. Já ho kdysi považoval za rovnocenného, proto jsem do něj ostře šil. Nyní už chápu proč je na FC mezi těmi kašpárky a farizeji. Stejnorodost je seskupila.

Aby si někdo nemyslel, že jsem do něj šil jen tak z rozmaru, tak předcházel tomu rozhovor, ve kterém jsem se ho ptal, proč jako jasnovidný se nepostaví statečně za Slovo a neřekne o zločinu a cenzuře, když o tom ví. Zbabělec mě smazal z e-mailu a řekl, že se mnou nebude ztrácet čas a že se k cenzuře nebude z úcty ke Slovu vyjadřovat. Tak prý z "úcty" ke Slovu, prašivý pes zapře zločin.

Skutečnost je taková, že by přišel o kšeft a o zákazníky, kdyby mluvil pravdu, protože hned jako první by ho odepsalo Hnutí Grálu, kde často přednášel a pod., a tím pádem by přišel i o všechny stoupence farizeje z Hnutí Grálu. Prašivý zbabělý a vyčůraný pes.

--

Sluníčkáři z řad čtenářů Poselství Grálu. Mnozí z nich jsou prostě jen na nízkém stupni vývoje a velká tvrdost vůči ním není na místě, i když povolnost také ne. 
 
Oni jsou dost podobní různým esoterikům, například na webu najdise.cz, kde se v diskuzi většina domýšli a ukájí se tím, jak na tom není dobře, přitom čistou Pravdu tato spodina doslova nenávidí. A Pravdu nenávidí jen havěť. Sluníčkáři z čtenářů PG jsou jim hodně podobní s výjimkou, že mají v rukou PG, ale vnitřně jsou na stejné úrovní. Jsou skutečně vnitřně malí, takže klást na ně nároky, jako na zralé lidi je nepřiměřené. Až dozrají, tak sami opustí svou nízkou skupinku a zatouží po zralejší společnosti. Někteří skutečně nemusí být špatní, jen jsou v danou chvílí ještě malí. 
 
Je tady ale jedno velké nebezpečí. Skutečně je mezi nimi dost stvůr z temnot a to proto, protože je lze snadněji obelstít vnější formou, pokryteckým štítem a proto temnoty vidí mezi nimi snadnou kořist. Skutečně tam mezi nimi vidím stvůry se kterými jsem měl i osobní boj. Někteří vystupují pod falešnými profily.
 
Například pod profilem s nickem: "Pútnik Svetlom Pravdy" (znám i jeho pravé jméno i pravý profil na FC). Kdysi (před několika lety) tento farizej předstoupil přede mne (duchovně), pokrytecký si mnul ruce a horlivě a "láskyplně" mě začal poučovat v e-mailech. Když jsem neustoupil ze svých názorů, tak se postupně změnil v zuřivou bestii a začal mi vyhrožovat, že si mě podá a pod. Dokonce jsem mu musel v e-mailu pohrozit policii, aby mě přestal obtěžovat. Na Facebooku vystupuje jako slizký sluníčkář a vypadá to, že se kolem něj shromáždili snad všichni duchem zaostalí a slabí. A takových odporných slizounů tam vidím více. Posléze mi také na Facebooku zablokoval profil. Toto udělalo více farizejů. To je taková obdoba vraždy, když skřet někoho nenávidí. Pozemské tělo dnes tak snadno zabít nemohou, tak alespoň virtuálně vás sprovodit ze světa. Samozřejmě něco jiného je, když vás někdo obtěžuje a zablokujete ho. Toto ale není tento případ, ba právě naopak, já byl ten, který byl obtěžován deviantem. 
 
Sluníčkáři ovšem nevidí shnilé jádro a hledí jen na vnější lesklý pláštik a tak si poplácávají po ramenou i s havěti. Uvědomujete si, že po pozemské smrti se toto vnitřní chtění stane skutkem? Potom mnozí své "přátelé" uvidíte v pravém světle... se slzami v očích, pozdě, ale přece.
 
Je to ostuda, že čtenáři Poselství Grálu se nechají obelstít vnější formou a nevidí červivé jádro. Toto je vlastnost rozumářů a materialistů... toto by vůbec nemělo být mezi stoupenci PG. Někteří jsou na tom tak dalece, že dokonce obhajují a propagují havlisty, kněze Halíka, Drahoše a pod. Pokud by u vás jen trochu fungovalo cítění, tak byste vnitřním zrakem museli vidět, že to jsou nástroje temnot. Zase těmto temným mnozí skočili na špek, na sladká slova. Celé Poselství Grálu učí a varuje před farizeji a pokryteckou vnější formou a přesto sluníčkáři toho nedbají.
 
A vaše odporně nasládlá láska je ve skutečnosti opět pokrytecký štít, který nesete před sebou na zakrytí svých nepravosti a ohavnosti a se kterou hlásáte, že se nemá soudit. Abdrushin vám píše:
 
"Vy nositelé kříže Grálu, straňte se farizeů, kteří se vám budou chtít nyní přibližovat; nemá se jim dostati žádné pomoci ze Slova!...
 
...Odstrčte nyní lidi tohoto druhu zpět a nesnažte se více ještě je v lásce nebo soucitu poučovati tím, čím se sami můžete osvoboditi! Je to jen mrhání časem zdržovat se jimi a vy již nesmíte promrhat ani jediné hodiny."
 
​Tady máte vysvětlení, proč jste někteří byli vyhození z našeho webu, případně nebyli připuštění, bylo to na příkaz Abdrushina. ​
 
Pokud se nevzchopíte a ze své malosti se nevyprostíte, tak vás tito farizejové, které jste mezi sebe přijali, strhnou sebou.
 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.