Právě přítomno

Přihlášení

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou
neděle 7. září 2014 10:49
Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou   napsal: Pavel Krajíček   Průběžně je na našem webu barevně označován text, který byl Hnutím Grálu... číst více...
IMAGE Které Poselství Grálu číst?
neděle 7. září 2014 11:14
    Které Poselství Grálu číst?       napsal: Pavel Krajíček         Otázka: Pán Krajíček - mnoho čitateľov PG číta aj "zelené" aj pôvodné PG. Hovoria, že to je jedno ,... číst více...
IMAGE Zavádějící výklad Hnutí Grálu k prohlášení Abdrushina
sobota 6. září 2014 23:44
  Zavádějící výklad Hnutí Grálu k prohlášení Abdrushina     napsal: Pavel Krajíček   Artur Zatloukala cituje Abdrushinem vyděděného Herberta Vollmanna  ve spisku roku... číst více...
IMAGE Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera 1976
čtvrtek 24. listopad 2011 0:00
Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera z roku 1976     Rotz, 6. března 1976 Opis Doporučeně.   Slečna Irmingard Bernhardt Gralssiedlung Vomperberg A 6134 Vomp/Tirol  ... číst více...
IMAGE Abdrushinovo prohlášení
pátek 18. listopad 2011 22:36
 Abdrushinovo prohlášení       ze dne 26.10.1939     poznámka:  V přednášce 90. Když je nouze nejvyšší, Boží pomoc nejbližší je věta: Vaším úkolem je, abyste ve všem... číst více...
IMAGE Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?
sobota 6. září 2014 23:02
Argument farizejů z Hnutí Grálu:   "Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?"     napsal: Pavel Krajíček   Slečna Irmingard byla nevlastní dcera Abdrushina z jeho druhého... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Informace

 
Jsou peníze ze Světla nebo z temnot?
 
 
 
 
 
Mnozí čtenáři Poselství Grálu nemají správnou představu o penězích. Peníze samy o sobě nejsou špinavé. Stejně jako je Boží síla, protékající i člověkem, pouze neutrální energie a záleží pouze na svobodné vůli člověka, jak onu energii použije. 
 
Podobně je to s penězi ve hmotném světě. Vracím se k onomu článku Mé setkání s údajnou vysokou duchovní bytostiNěkteří z nich z oné komunity (minimálně jeden) byli registrování u nás na webu a také i přispěli na provoz webu. A někteří farizejové, kteří od nás odpadli na základě kontaktu s touto komunitou argumentovali, že jsem přijal peníze od nich a že to bylo špatně z mé strany.
 
Tady je zapotřebí rozlišovat dvojí stav. Špatně by to bylo, kdyby mě někdo temný chtěl uplatit, podplatit, kdyby chtěl, abych jednal podle jeho přání a proto mi dal peníze. Pokud bych na to přistoupil a přijal tyto peníze, tak by to bylo špatně. Pokud ovšem pouze přispěli na provoz webu, nebo na jiné záležitosti kolem webu, nebo za práci na webech a pod., tak na tom není nic špatného a je úplně jedno od koho ty peníze jsou, protože je to neutrální energie a záleží pouze na vás, jak s ní naložíte.
 
​Tady je samozřejmě rozdíl mezi tím, jak to mělo být a jak tomu je mezi dnešními lidmi. Dnešní stoupenci té nejnebezpečnější sekty, tedy materialisté​, vědí o sobě, že nejsou už dávno normální lidé a proto se navzájem hlídají. Vytvářejí různé zákony, kterými se neustále hlídají. Neustále se podezírají z úplatku, podvodu, sobeckého chtění a pod.

My, normální lidé, toto řešit nemusíme, protože my máme svědomí čisté. Já mám jen jeden cíl a to vítězství Pravdy. Je naprosto nemyslitelné, že by mě nějaký rozumář mohl podplatit a tím získat na svou stranu. Samozřejmě pro devianty rozumáře a materialisty je toto nepochopitelné, protože oni takto jednat nejsou schopní a proto nemohou uvěřit v nezištné jednání.

Mi je úplně jedno, kdo mi dá peníze, jestli Fidel Castro, Lenin, Putin, Mickey Mouse či kdokoli jiný. Já bych je vždy použil na vítězství Pravdy a tedy klidně i na potrestaní toho kdo mi je dal, pokud by si to zasloužil a bylo by to zapotřebí. Samozřejmě nemám na mysli nějakou mstu, ale opatření podle zákonů stvoření.
 
Já jsem dokonce pro to, aby temní platili nejvíce! Oni přece nadělali nejvíce škod. Proto by měli platit nejvíce, aby tyto peníze byly použité na nápravu těch jejich spáchaných ohavnosti. Kdyby bylo po mém, tak bych politikům vzal všechen majetek a zrušil všechny důchody a renty nebo co vše berou. Není přece myslitelné, aby rozumáři a materialisté tedy nebezpeční devianti, kteří zpustošili tento svět a vedou jej do záhuby, aby za to brali nějaké peníze. Naopak, vše by museli vrátit a vše by muselo být použito na nápravu škod, kterou spáchali svou rouhavou domýšlivosti, se kterou jdou proti zákonům stvoření a všude šíří jen zkázu.
 
Zabavit jim majetek a obléci je do pytloviny, žebračenku a na nohy nějaké cvičky a takto je pustit do světa. Nejde o nějakou mstu, ani o trest!
 
Jde o to, že jejich vnitřní stav, duchovní stav, by byl uveden do souladu s vnějším vzhledem. A protože většina rozumářů a materialistů je vnitřně špinavá duchovní spodina a lůza, což je skutečný jejich vnitřní stav, tak by se to jen dalo do souladu. V budoucnu po očistě to tak bude. Není možné, aby někdo, kdo je vnitřně na úrovní duchovní spodiny a šíří všude zkázu, aby chodil v luxusu. Tady vůbec nerozhoduje vnější vzdělání, počet vysokých škol. Právě že mnozí vysokoškoláci jsou duchem úplně omezení a po smrti se ocitnou v astrálu v ponurých bažinách. V budoucnu tedy bude vnitřní stav v souladu s vnějším vzhledem a postavením a tím zmizí pokrytectví a farizejství v tomto směru. Špinavci přestanou požívat pozemských poct a bude jimi opovrhováno.
 
S takovým farizejstvím kolem peněz jsem se setkal i v rodině. Mi osobně bylo mým duchovním vedením sděleno, že peníze v budoucnu budu mít (a hodně), že mi přijdou. Ono totiž bez peněz se nedá v hrubohmotnosti něco moc podnikat.
 
Při rozhovoru se svým otcem před lety jsem se o tom zmínil. A on řekl: "je to možné, otázka je odkud ty peníze budou? Jestli ze světla nebo temna." Vidíme tady mrzkého farizeje z Hnutí Grálu, který zastává cenzuru Poselství Grálu, který si nikdy nepřečetl žádný z mých argumentů a jen slepě prosazuje svou. V takovém stavu si samozřejmě tito samolibci o sobě myslí jen to nejlepší. To předem vylučuje u nich myšlenku, že by se oni mohli mýlit a že já bych mohl jít správně.
 
Protože by příchozí velký obnos peněz mohl být považován za znamení, že jdu správně, proto farizejové křičí ještě dříve než jsou takové peníze vůbec na scéně "otázka je odkud ty peníze budou? Jestli ze světla nebo temna." 
 
Jinými slovy pokud by takové peníze mi přišly, tak by jednoznačně byly z temnot, tedy podle tohoto slizkého farizeje. Protože v opačném případě by to znamenalo, že já jdu správně a že on jde špatně a něco takového je přece nemožné. Chce se zvracet z takových špinavců, kteří dokonce drží v rukou Poselství Grálu. 
 
Takže peníze nikdy nejsou z temnot, záleží na použití. Je to neutrální energie a použití má člověk ve svých rukou.
Takže jako v tom Jánošíkovi, zlým brát a dobrým dávat Nevinný
 
autor článku:
 
 

Komentáře   

Jaro
+4 # Jaro 2017-07-04 18:29
" od nás odpadli ... argumentovali, že jsem přijal peníze od nich a že to bylo špatně z mé strany "
No, takze jeden detail trosku z inej perspektivy ako poznamka. Ak prijatie penazi ktore sami dali povazuju za spatne, potom to znamena ze oni cely cas - z pohladu ich logiky - vlastne podporovali resp. prispievali na spatnu vec. Alebo vedome davali uplatky. To je zaujimave. Potom je tiez otazka ze ako tito ludia konaju v zivote ked dokazu cely rok prispievat na spatnu vec. A dalsia otazka - ked to zistia, preco sa zamyslajju nad tym ze niekto od nich peniaze prijal namiesto toho, aby rozmyslali PRECO prispievali na nieco, o com neboli presvedceni ...
Je mi luto, nikde nevidim vinu p. Krajicka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Eva Linselová
+4 # Eva Linselová 2017-07-30 17:17
Ja v tomto prípade nevidím dôvod na argumentáciu odpadlíkov kvôli prijatiu peňazí pánom Krajíčkom. Dali to na dobrú vec a keď nechceli dať nemuseli,myslím si že to dali dobrovoľne. To sa mi nepáči, že teraz to budú argumentovať ako nesprávne. Nevidím v tom ani ja chybu p.Krajíčka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit