Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking
 
Jsou peníze ze Světla nebo z temnot?
 
 
 
 
 
Mnozí čtenáři Poselství Grálu nemají správnou představu o penězích. Peníze samy o sobě nejsou špinavé. Stejně jako je Boží síla, protékající i člověkem, pouze neutrální energie a záleží pouze na svobodné vůli člověka, jak onu energii použije. 
 
Podobně je to s penězi ve hmotném světě. Vracím se k onomu článku Mé setkání s údajnou vysokou duchovní bytostiNěkteří z nich z oné komunity (minimálně jeden) byli registrování u nás na webu a také i přispěli na provoz webu. A někteří farizejové, kteří od nás odpadli na základě kontaktu s touto komunitou argumentovali, že jsem přijal peníze od nich a že to bylo špatně z mé strany.
 
Tady je zapotřebí rozlišovat dvojí stav. Špatně by to bylo, kdyby mě někdo temný chtěl uplatit, podplatit, kdyby chtěl, abych jednal podle jeho přání a proto mi dal peníze. Pokud bych na to přistoupil a přijal tyto peníze, tak by to bylo špatně. Pokud ovšem pouze přispěli na provoz webu, nebo na jiné záležitosti kolem webu, nebo za práci na webech a pod., tak na tom není nic špatného a je úplně jedno od koho ty peníze jsou, protože je to neutrální energie a záleží pouze na vás, jak s ní naložíte.
 
​Tady je samozřejmě rozdíl mezi tím, jak to mělo být a jak tomu je mezi dnešními lidmi. Dnešní stoupenci té nejnebezpečnější sekty, tedy materialisté​, vědí o sobě, že nejsou už dávno normální lidé a proto se navzájem hlídají. Vytvářejí různé zákony, kterými se neustále hlídají. Neustále se podezírají z úplatku, podvodu, sobeckého chtění a pod.

My, normální lidé, toto řešit nemusíme, protože my máme svědomí čisté. Já mám jen jeden cíl a to vítězství Pravdy. Je naprosto nemyslitelné, že by mě nějaký rozumář mohl podplatit a tím získat na svou stranu. Samozřejmě pro devianty rozumáře a materialisty je toto nepochopitelné, protože oni takto jednat nejsou schopní a proto nemohou uvěřit v nezištné jednání.

Mi je úplně jedno, kdo mi dá peníze, jestli Fidel Castro, Lenin, Putin, Mickey Mouse či kdokoli jiný. Já bych je vždy použil na vítězství Pravdy a tedy klidně i na potrestaní toho kdo mi je dal, pokud by si to zasloužil a bylo by to zapotřebí. Samozřejmě nemám na mysli nějakou mstu, ale opatření podle zákonů stvoření.
 
Já jsem dokonce pro to, aby temní platili nejvíce! Oni přece nadělali nejvíce škod. Proto by měli platit nejvíce, aby tyto peníze byly použité na nápravu těch jejich spáchaných ohavnosti. Kdyby bylo po mém, tak bych politikům vzal všechen majetek a zrušil všechny důchody a renty nebo co vše berou. Není přece myslitelné, aby rozumáři a materialisté tedy nebezpeční devianti, kteří zpustošili tento svět a vedou jej do záhuby, aby za to brali nějaké peníze. Naopak, vše by museli vrátit a vše by muselo být použito na nápravu škod, kterou spáchali svou rouhavou domýšlivosti, se kterou jdou proti zákonům stvoření a všude šíří jen zkázu.
 
Zabavit jim majetek a obléci je do pytloviny, žebračenku a na nohy nějaké cvičky a takto je pustit do světa. Nejde o nějakou mstu, ani o trest!
 
Jde o to, že jejich vnitřní stav, duchovní stav, by byl uveden do souladu s vnějším vzhledem. A protože většina rozumářů a materialistů je vnitřně špinavá duchovní spodina a lůza, což je skutečný jejich vnitřní stav, tak by se to jen dalo do souladu. V budoucnu po očistě to tak bude. Není možné, aby někdo, kdo je vnitřně na úrovní duchovní spodiny a šíří všude zkázu, aby chodil v luxusu. Tady vůbec nerozhoduje vnější vzdělání, počet vysokých škol. Právě že mnozí vysokoškoláci jsou duchem úplně omezení a po smrti se ocitnou v astrálu v ponurých bažinách. V budoucnu tedy bude vnitřní stav v souladu s vnějším vzhledem a postavením a tím zmizí pokrytectví a farizejství v tomto směru. Špinavci přestanou požívat pozemských poct a bude jimi opovrhováno.
 
S takovým farizejstvím kolem peněz jsem se setkal i v rodině. Mi osobně bylo mým duchovním vedením sděleno, že peníze v budoucnu budu mít (a hodně), že mi přijdou. Ono totiž bez peněz se nedá v hrubohmotnosti něco moc podnikat.
 
Při rozhovoru se svým otcem před lety jsem se o tom zmínil. A on řekl: "je to možné, otázka je odkud ty peníze budou? Jestli ze světla nebo temna." Vidíme tady mrzkého farizeje z Hnutí Grálu, který zastává cenzuru Poselství Grálu, který si nikdy nepřečetl žádný z mých argumentů a jen slepě prosazuje svou. V takovém stavu si samozřejmě tito samolibci o sobě myslí jen to nejlepší. To předem vylučuje u nich myšlenku, že by se oni mohli mýlit a že já bych mohl jít správně.
 
Protože by příchozí velký obnos peněz mohl být považován za znamení, že jdu správně, proto farizejové křičí ještě dříve než jsou takové peníze vůbec na scéně "otázka je odkud ty peníze budou? Jestli ze světla nebo temna." 
 
Jinými slovy pokud by takové peníze mi přišly, tak by jednoznačně byly z temnot, tedy podle tohoto slizkého farizeje. Protože v opačném případě by to znamenalo, že já jdu správně a že on jde špatně a něco takového je přece nemožné. Chce se zvracet z takových špinavců, kteří dokonce drží v rukou Poselství Grálu. 
 
Takže peníze nikdy nejsou z temnot, záleží na použití. Je to neutrální energie a použití má člověk ve svých rukou.
Takže jako v tom Jánošíkovi, zlým brát a dobrým dávat Nevinný
 
autor článku:
 
 

Komentáře   

Jaro
+4 # Jaro 2017-07-04 18:29
" od nás odpadli ... argumentovali, že jsem přijal peníze od nich a že to bylo špatně z mé strany "
No, takze jeden detail trosku z inej perspektivy ako poznamka. Ak prijatie penazi ktore sami dali povazuju za spatne, potom to znamena ze oni cely cas - z pohladu ich logiky - vlastne podporovali resp. prispievali na spatnu vec. Alebo vedome davali uplatky. To je zaujimave. Potom je tiez otazka ze ako tito ludia konaju v zivote ked dokazu cely rok prispievat na spatnu vec. A dalsia otazka - ked to zistia, preco sa zamyslajju nad tym ze niekto od nich peniaze prijal namiesto toho, aby rozmyslali PRECO prispievali na nieco, o com neboli presvedceni ...
Je mi luto, nikde nevidim vinu p. Krajicka.
Eva Linselová
+4 # Eva Linselová 2017-07-30 17:17
Ja v tomto prípade nevidím dôvod na argumentáciu odpadlíkov kvôli prijatiu peňazí pánom Krajíčkom. Dali to na dobrú vec a keď nechceli dať nemuseli,myslím si že to dali dobrovoľne. To sa mi nepáči, že teraz to budú argumentovať ako nesprávne. Nevidím v tom ani ja chybu p.Krajíčka.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.