Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking

 

Mé setkání s údajnou vysokou duchovní bytosti

 

 

napsal: Pavel Krajíček Nechtěl jsem se o tom rozepisovat, ale protože temno se stále pokouší o podvratnou činnost, ať už prvně hromadnými vzkazy na našem webu a nyní hledajíce e-mailové adresy našich uživatelů na internetu je jednotlivě posléze oslovuje, tak k tomu něco málo řeknu. Opravdu by to bylo na několika stránkovou zprávu, ale vůbec se mi nechce jednotlivé útoky vyvracet, jsou tak trapné a průhledné, že ten kdo jim uvěří, sám nemá valné ceny.

Jednalo se o návštěvu ve Vrbně pod Pradědem kde jsem byl pozván k údajné vysoké duchovní bytostí. Bytost (pan Tomáš), který Poselství Grálu nečetl (jen pár kapitol) protože jak sám říká, to nesnese... Slovo ho hned vynáší nahoru a on to nemůže snést. To vše doprovázel mohutnými gesty a hlasitým projevem, což ostatně mnohé jeho projevy byly takové, křik, rána pěsti do stolu a silná argumentace založená na vnějším projevu nikoli na věcnosti.

Pan Tomáš skrz na skrz prolezlý nemocemi, sám se ani neobuje, při všem mu posluhují jeho otroci, které on ovládá ve své komunitě. Sedí a jen rozkazuje, ani počítač neovládá sám, jen přikazuje co mu mají najít, zapnout, podat atd. Neustále si měří tlak, píchá inzulín a pod., jeho dcera také celá opuchla, má nějakou vodnatou nemoc, žlučník vyoperovaný atd. To vše je důkazem, že tito lidé hrubě jdou proti Božímu řádu, proto tyto nemoci.

Takže pan Tomáš skrz na skrz prolezly nemocemi, pije a kouří a hovoří jako hulvát a přesto tito lidé o mně šíří, že já nežijí podle Poselství, ale oni ano. První den mé návštěvy se přiopil a museli ho přinutit si jít lehnout. Jeho řeč, kdy používá naprosto vulgární slova, ta nejhorší, která český jazyk zná, tak toto vše svědči o tom, že se nejedná o lidi, ale o nejšpinavější duchovní spodinu a lůzu, skutečná žumpa a odpad společnosti. Pan Tomáš není vysoká duchovní bytost, ale je to vysoká hromádka odporného zapáchajícího hnoje.

K tomu bych chtěl říci, že v oné komunitě argumentovali tím, že Abdrushin také zemřel na zklamání skrz lidi, že byl nemocen. A tím omlouvali zdravotní stav pana Tomáše, který je skrz na skrz prolezlý nemocemi. Nejen omlouvali, ale i v tom spatřovali jeho vysokou duchovnost, která takto trpí skrz lidí, kteří jej zklamali.

Tak tady pozor holenkové! Abdrushin nezemřel na nějakou pozemskou nemoc! Dokonce byl rád, že mu před smrti doktoři nic nenašli. Je o tom zmínka ve vzpomínkách.

To je ta největší ubohost vymlouvat svůj chatrný zdravotní stav na druhé. Každý nese plně sám zodpovědnost za svůj zdravotní stav. A pro každého je to ukazatel, kde dotyčný chybuje. Proto je až nepochopitelné, že v oné komunitě tuto trosku s jednou nohou v hrobě považují za vysokou bytost.

Šíří o mně v e-mailech spoustu blábolu. Namátkou jich par vyberu. Hodně kritizovali, že žijí sám a že to je známkou, že jdu špatně. Přitom každý kdo četl životopisy, tak ví, že všichni, kdo byli Světlem k něčemu předurčení, tak šli na nějaký čas do samoty. Viz. Mojžíš v poušti, Zoroaster 10 let úplně sám v lese v jeskyní a další. Takže úplně liché argumenty. Dále psali o mně, že jsem autista a fanatik a pod., např. že jsem nepoznal, že jsem na horách... no věc se má tak, že oni nepoznali, že jsem žertoval. Už vícekráte jsem říkal, že mám rád humor Felixe Holzmanna. A spousta dalších takový běžných věcí, které skrz své chlípné založení překroutili,​​ aby jim to sloužilo k očernění mé osoby.

Teď to srovnejte, jejich skutečný stav s mým. Jejich argumenty proti mým. Já jsem jen vyjmenoval hned do oči bijící hrubé přestupování Boží vůle. A co oni? Nemohli na mě nic najít, tak se snažili běžné denní věci překroutit v nějakou habaďaru. Hlavně vy co jste dostali od nich vzkaz či e-mail. Žádné skutečné přestoupení Boží vůle na mě nenašli. Když to čtete pořádně, tak je to jen snaha mě očernit, pošpinit. Já jsem na obranu nic nemusel překrucovat, pouze jsem uvedl fakta.

Jinak to že já jsem nevystoupil hned tam u nich ostře proti němu a jak píše i on, že jsem ho mohl poslat někam, tak jsem tak neučinil, protože jsem byl na nich závislý, byli to cizí lidé. Mohli mě klidně vyhodit s kufrem před chalupu a nechat mě tam tak. Navíc jsem viděl, že se jedná o duchovně nevyzralé lidí, kteří jsou zotročení jedním megalomanem. Kdybych tam byl s vlastním autem, tak bych tam asi nezůstal přes noc a také bych mu razantněji řekl co si myslím.

Takže pokud dostanete pozvánku do Vrbna a chcete vidět duchovní lůzu a spodinu a fanatiky, tak jeďte. Tam u nich vůbec není podstatné co řekl Abdrushin, tam je podstatné co řekne pan Tomáš.

Co se týče toho zdraví, něco podobného jsem prožíval i u nás v rodině. Já jsem ze všech nejzdravější. Je mi skoro 43 let a nemám ani jeden zub vytr​žený​ a jen pár plomb z doby před 15 lety.​ Nic vyoperovaného, nic zlomeného. Prostě celý život zdravý.

V mojí rodině (se kterou se už léta nestýkám) prolezli nemocemi, bez zubů někteří, mladé ženy ruce jak struhadla, ruce jak stará babka, muži ruce pokřivené a zkroucené od chtivosti a pod. Já má ruce úplně hladké a čisté a to jsem dělal 11 let na šachtě, dva roky těžkou tesařinu, 4 roky v těžkém průmyslu a ještě další a přesto mám ruce úplně jemné (protože duch si utváří tělo).​

A přesto podle těchto farizejů já jdu špatně a oni jsou ti, kteří jdou po správně cestě. Proto o tom píšu, protože toto se opakuje v tisícerých formách mezi všemi čtenáři Poselství Grálu, mezi sluničkáři, farizeji a pod. Přestože samotným Bohem je nastaveno, že když jde člověk proti Božím zákonům, tak onemocní, jako signál a vodítko, že jde špatně.

Tak kdo jde špatně vy pokrytci? Když vy jste skrz na skrz prolezli červy? Což svědčí o vaší nestoudné pýše se kterou se stavíte proti Božím určením.

čtěte také navazující článek Jsou peníze ze Světla nebo z temnot?

další info v diskuzi

autor článku:
 
 

Komentáře   

marcels
+8 # marcels 2017-06-15 22:04
Já jsem se osobně setkal s panem Krajíčkem a rozhodně nepůsobí zmateným dojmem. Naopak je zapálený pro věc díky tomu je zde k vidění spousta hezkých článků které mohou pomoct hledajícím. Každý by měl pracovat na sobě a zvolit si pro něj přínosnou cestu. Pokud si chce někdo udělat vlastní názor na pana Krajíčka měl by se s ním osobně setkat, případně použít komunikační prostředky které mu osobní kontakt zprostředkují a pak ať si udělá úsudek sám.
Rudolf
+4 # Rudolf 2017-07-06 10:36
Tiež som sa stretol s pánom Krajíčkom viac krát. Každé stretnutie bolo naplnené srdečnosťou, radosťou a ochotou mi vysvetliť veci v ktorých sa celkom neviem orientovať. Vrele odporúčam každému kto ma problémy stretnúť sa s pánom Krajíčkom a vydiskutovať ten problém osobne. Podľa môjho názoru ta trocha vynaloženej námahy a času stoji za to.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.