Právě přítomno

Přihlášení

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam?
pátek 3. říjen 2014 11:34
Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam   tvrdí zástup mrzkých farizejů   napsal: Pavel Krajíček     Škůdce v řadách čtenářů Poselství Grálu Zdenek Fritz píše... číst více...
IMAGE Abdrushinovo prohlášení
pátek 18. listopad 2011 22:36
 Abdrushinovo prohlášení       ze dne 26.10.1939     poznámka:  V přednášce 90. Když je nouze nejvyšší, Boží pomoc nejbližší je věta: Vaším úkolem je, abyste ve všem... číst více...
IMAGE Jak poznáme farizeje z Hnutí Grálu?
neděle 7. září 2014 10:38
Jak poznáme farizeje z Hnutí Grálu?     napsal: Pavel Krajíček Normální člověk, když má vyvodit důsledky a závěry z nějaké situace, tak si vyhodnotí všechny skutečnosti a... číst více...
IMAGE Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?
sobota 6. září 2014 23:02
Argument farizejů z Hnutí Grálu:   "Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?"     napsal: Pavel Krajíček   Slečna Irmingard byla nevlastní dcera Abdrushina z jeho druhého... číst více...
IMAGE Které Poselství Grálu číst?
neděle 7. září 2014 11:14
    Které Poselství Grálu číst?       napsal: Pavel Krajíček         Otázka: Pán Krajíček - mnoho čitateľov PG číta aj "zelené" aj pôvodné PG. Hovoria, že to je jedno ,... číst více...
IMAGE Obsah a pořadí přednášek v původním a cenzurovaném Poselství Grálu
neděle 7. září 2014 11:30
  Přišly nějaké dotazy jak rozlišit cenzurovanou verzi od té původní   Pavel Krajíček     Cenzurované Poselství je to třísvazkové, které se globálně šíří a prodává.... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Informace

 
Budete vědět a chápat vše,
 
aniž byste museli přemýšlet
 
 
 
 
 
 
Už jsem se krátce zmínil v jiných článcích či příspěvcích o tom, že my na zemi napodobuje to co je nahoře v duchovnu v daleko dokonalejší formě. V tomto článku se chci věnovat internetu, ale dříve připomenu několik drobnosti. Říkal jsem že např. dalekohled je pozemská pomůcka pro zření do dálky. V duchovnu tyto pomůcky nepotřebuji. Duchovní říše se nachází vysoko nad všemi hmotnými vesmíry, je zcela jiné lehčí podstaty.
 
Lidský duch tam svou vůli jednoduše se zaměří na svůj pozorovaný objekt a vidí jakoby tam přímo byl u něj. To znamená že z duchovna vidí klidně k nám na zemi do místnosti a vidí nás jako by tam byl s námi. Stejně je to s mikroskopem, rentgenem a pod. Nelze si přece myslet, že nahoře v dokonalosti nemají něco co máme my tady na zemi. Naopak, my jsme ti, kteří kopírujeme od nich. Jenže těžkopádná hrubohmotnost může být jen pouhou atrapou vysokých lehkých úrovní a pro mnohé věci musíme použít hrubohmotnou pomůcku.
 
Nyní  k internetu. Abdrushin píše:
 
Hledáte Pravdu. Co je Pravda? ...

...Pravda zůstává si však stále stejnou, nemění se, protože je věčná. A poněvadž je věčná, nelze ji nikdy čistě a skutečně pochopiti pozemskými smysly, které znají jen změnu tvarů! Staňte se proto duchovními! Prostými všech pozemských myšlenek a máte Pravdu, zůstanete v Pravdě, abyste se v ní koupali, trvale ozářeni jejím čistým světlem, neboť vás úplně obklopuje. Plovete v ní, jakmile se stanete duchovními.

Pak nebude vám již třeba pracně se učiti vědám. Nepotřebujete se báti omylů, ale máte na každou otázku již odpověď v Pravdě samotné. Ba nemáte již ani otázek, protože víte a chápete vše, aniž potřebujete myslet, protože váš duch žije v čistém Světle, v Pravdě!  (z přednášky 2. Probuďte se!)

-

Mnozí si možná nedovedli představit, jak to funguje přímo, ono Abdrushinovo: "víte a chápete vše, aniž potřebujete myslet, protože váš duch žije v čistém Světle, v Pravdě!"

A právě náš pozemský internet je napodobeninou toho o čem se zmiňuje Abdrushin, že je v duchovnu běžné. Mnozí vědí, že nedávno Google představil jakési brýle, ve kterých byl procesor a ve sklech vlastně displej a dotyčnému se před očima zobrazovaly informace a pod. Zkuste se posunout o pár roků ještě do budoucnosti a představte si ty brýle jako kontaktní čočky a procesor vpíchnuty pod kůži u spánku. A máte člověka, který si najde veškeré pozemské informace ("tedy ví vše, aniž by musel přemýšlet") a aniž by bylo vidět na něm, že s něčím pracuje (tablet, mobil). Samozřejmě jde jen o hrubou atrapu toho, co je nahoře v duchovnu běžné.

Abdrushin tedy říká, že kdo se napojí na tento duchovní "internet" bude vědět a chápat vše, aniž by musel přemýšlet. Tento duchovní "internet" je v celém stvoření a jsme jim obklopení, stejně jako jsme obklopení na zemi našim hmotným internetem. Na ten duchovní se ovšem dá napojit jen za zcela určitých podmínek. O těch podmínkách se Abdrushin také zmiňuje: "Staňte se proto duchovními! Prostými všech pozemských myšlenek a máte Pravdu"... ano pro dnešní pozemské lidi s přepěstovaným rozumem je to něco nepředstavitelného... zbavit se všech myšlenek. 

Někdo může namítnout že na zemi nelze nemyslet. Ale lze. Lidský duch, pokud není zotročen rozumem, ale stojí nad ním a ovládá jej, tak dovede používat rozum i bez toho, aby tento musel stále něco brebentit a vést neustále nějaký dialog. Rozum se dá používat, aniž by musel produkovat ty neustále hlučné myšlenky. Právě, že až tehdy se konečně může vlastní člověk, inkarnovaný lidský duch, dostat teprve k činnosti. Dokud jede rozum na plné obrátky, tak je duch v těle zavázán jako v pytli a nemůže se pohnout. Následek toho je, že u moci jsou nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté, kteří vedou svět do záhuby.

Takže v tomto článku jsem chtěl za pomoci přirovnání s internetem vysvětlit, jak to vlastně funguje duchovně. Duchovně jsme vlastně tímto duchovním internetem obklopení a kdybychom se vyvíjeli normálně, tak bychom ani nepotřebovali hmotný internet, protože bychom plavali v tom duchovním a věděli bychom vše.

 

Komentáře   

Tomáš Stodůlka
+6 # Tomáš Stodůlka 2017-02-15 06:31
Jednou mi jedna paní vyvěštila v kartách asi tak před čtvrtstoletím.: " jednou pochopíš a budeš vědět vše a odhalíš podvod" tedy zřejmě, že rozenám lež.. což se děje a všem to vadí. :) Tehdy jsem si myslel, že už všechno vím.... kdepak..:DD

Nevím tedy jak ostatní, ale dokonce se dá i na ten pozemský internet nebo jiná média napojit bez internetu, neovlivněně a zjistit co za manipulaci se opět chystá. Myšlenky jsou jako oblaka, prohání se tam a sem až dokud je vítr nerozfouká.
Ano, nemyslet jde, je to jednoduché. Stačí vypnout ten zbytečný informační šum a obrazy se pozvolna objeví.

Výborný článek, jako vždy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Radek Unger
+8 # Radek Unger 2017-02-15 13:06
Děkuji za poučný článek. Přestože se domnívám že toto vím a znám, nevím a neznám to. Nežiji tak, protože se tomu stále učím, nemohu to tedy znát, vědět. Až zcela ovládnu rozum, teprve tehdy budu vědět a znát. Musíme jen vytrvat v tomto věčném boji. Není však věčný tento boj, jen se nám tak zdá. Chceme-li však opravdově, zvítězíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit