Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking
 
Sekty a nejen kolem Poselství Grálu
 
 
 
 
 
Kdo by neznal biblický výrok: Hledejte a naleznete. Každý tedy kdo hledá nalezne. Málokdo si už ale uvědomuje, že ono hledání má u každého jinou kvalitu. Neznamená tedy, že každý kdo hledá Pravdu, ji také nalezne.
 
Máme tady hledající na základě rozumu. Rozumu, který pochází z hmotného mozku. Jak chce tedy takový hledající nalézt Pravdu, která je věčná, když onen rozum sám je pomíjivý? Dále máme hledající, kteří jsou spoutání slabostmi v první řadě ješitnosti. Takový hledající s radosti uvítá učení, které bude jeho ješitnost lechtat a hřát, mylně to považujíce za hlas svědomí. Jak velkým se pojednou onen bezvýznamný človíček cítí být, když je mu podkuřováno v samolibém kroužku, že je božský a že všechno může, jen když chce... že vše zmůže jeho božské já
 
Hledejte a naleznete!
 
Jiní opět bloudí... sem a tam, projdou mnohými sektami a zažijí mnohá zklamání. Mnozí z nich nakonec vysílení a rozzlobení onoho hledání zanechají. Neuvědomují si, že toto bloudění skrz sekty jim vlastně říká, že nehledají opravdověHledejte a naleznete. Podle toho, co kdo nachází, lze poznat, jak opravdové je jeho hledání, např. já jsem hledal Pravdu od svých cca 15 let. Ano také jsem měl přepěstovaný rozum, který se dnes dědí a který každému dělá při hledání Pravdy problémy. Ale vnitřně jsem z hloubí duše toužil po Pravdě a proto mě svědomí varovalo před každou falešnou naukou a sektou. Nikdy jsem nebyl členem nějaké sekty ani církve. Až když zavítala ke mně Pravda v podobě Poselství Grálu, tak mé nitro zajásalo radosti jakou jsem nikdy nepoznal, byl to den, kdy jsem našel.
 
Slyším občas od lidí poznámky např.: "o té vaší sektě už toho bylo v televizi dost" ... toto jsou klasičtí ovčané a nikoli upotřebitelní lidé. Nepotřební trubci, kteří v závěrečném dění budou vyvržení, jak už Kristus řekl.
 
Vezměte si kolik je a bylo kolem bible sekt. Jinak řečeno nauku mohu posoudit až po svém osobním poctivém prozkoumání a nikoli podle štvavých článků slizké havětí, která nenávidí Pravdu. Tedy pokud chci se považovat za člověka. Pokud chci být ovčan, tak mi stačí plky z obrazovky a novin.
 
Pochopte, že dnes, kdy se země nachází v temnotách, že nepřátelé Pravdy v první řadě budou útočit na učení, které je může ohrozit. Havěť nenávidí Pravdu a snaží se ji uškodit jak jen to jde. Proto vznikají štvavé články, lži, překrucování. Občas temno použije nějakého pomateného nebo narcistického člověka k sektářskému poblouznění oné nauky a media z toho udělají hned štvavé kampaně proti oné nauce. Přestože každý normální člověk ví, že podle jednoho či dvou bláznů, nemůžeme posuzovat nauku. 
 
Jestliže pomateny řidič autobusu se rozhodne najet do lidí s úmyslem zabít je, tak nemůžeme přece tvrdit, že řidiči autobusů jsou nebezpeční sektáři a chtít je hned všechny zakázat. 
 
Na tomto příkladu je to každému jasné. A nyní zamyšlení proč se stejně neděje např. u Poselství Grálu? Proč zrovna tady mnozí křičí, že o této sektě už toho bylo v televizi dost a proto pryč s Poselstvím Grálu. Proč právě zrovna tady na základě jednoho či několika málo pomatenců se hned celá nauka hází do ohně? Proč se nad tím nikdo nezamyslí? 
 
Vysvětlení je jednoduché. Temno nenávidí Pravdu a tedy i temní, zlí lidé. A proto tito lidé chtějí tyto příběhy o sektě kolem Poselství Grálu, kolem Pravdy. Chtějí je a sami je vyhledávají. Nehledají onu nauku, aby se jako poctiví lidé sami přesvědčili o obsahu této nauky, ne... ale jakožto havěť nenávidějící Pravdu, hledají jen opačné, tedy štvavé články proti této Pravdě. Chtějí nalézat co nejvíce špíny na onu jimi nenáviděnou Pravdu, aby ji sprovodili ze světa a nemuseli se ji zaobírat.
 

"Po tom se pozná, kde číhají temnoty. A to co temnota nenávidí, co pronásleduje svou nenávistí, tj. jen Světlo a všechno světlé. Každý, kdo v klidu zkoumá, nalezne hned důkaz, kde jest temnota a kde Světlo.

Je to podle zákonů stvoření a dá se to z mého Poselství podrobně zdůvodniti. Vždyť temnoty nenávidí Světlo a snaží se je napadat a špinit, kde jenom mohou!

Kam temnota útočí, tam jsou světlé hodnoty! To bude lidem v budoucnosti jasně viditelné. Budou moci podle toho usuzovati a jednati, aby úplně vymýtili zlo, které se musí takto samo vždy označiti!

Velmi lehce se rozezná, co je temnota a kdo k ní patří, podle druhu chtění, které se jeví v jednání."

Abdrushin

 
I tady lze poznat charakter člověka podle toho co hledá. V tomto případě, už ale nejde o lidi v pravém slova smyslu. Protože tvorové, kteří nenávidí Pravdu, nevypadají vnitřně jako lidé a také ze Světla nejsou už považování za lidi. (Kdo smí být nazýván člověkem?)
 
Hledejte a naleznete. Podle toho, co kdo nalezl, vidíte, jak opravdové, čisté a pokorné bylo jeho hledání. Poznáme tedy lehce i havěť, ta Pravdu vůbec nehledá, ale hledá přesně naopak... špínu a důvody, proč Pravdu nepřijmout.
 
Na druhou stranu neznamená, že ti, kteří bloudili a zakusili trpká zklamání skrz různé sekty a pod., že jsou méněcenní. Pokud si vzali poučení ze svých prožití, protože k ničemu jinému to nebylo. Bylo to jen k prožití, které jim mělo zprostředkovat přesvědčení, které mělo formovat jejich nitro a jejich hledání. Aby poznali, že jejich hledání Pravdy není pravé. Pokud se poučili a skrz prožití zesílili, tak to bylo k užitku.
 
 

Komentáře   

Gabriela Erhardtová
+11 # Gabriela Erhardtová 2016-11-12 20:18
Ďakujem pekne za článok,p.Krajíč ek,ja som tiež blúdila asi od svojich 23 rokov,
nepatrila som k žiadnemu spoločenstvu,
ja som hľadala pravdu v desiatkach kníh,
niečo v nich bolo v súlade s mojim vnútrom,ale veľa vecí som alebo nechápala,alebo ma ničím nenadchli.
Keď som sa dostala k posolstvu,vedel a som
s absolútnou istotou, že som na konci hľadania, nedá sa popísať ten šťastný pocit,presne ako ste napísali: "mé nitro zajásalo radosti jakou jsem nikdy nepoznal".
Konečne som našla návod na šťastný a spokojný život, tiež odpovede na všetky podstatné otázky, ktoré som si v živote kládla.Vďaka nášmu Pánovi za jeho Posolstvo, za záchranné lano, ktoré nám podal.
ANU
+7 # ANU 2017-01-29 18:34
Nikdy nezapomenu, jak jsem poprvé uchopila do ruky původní Poselství Ve světle Pravdy. Nikdy nezapomenu na úvodní řádky, a pak i na další prožívání prvního čtení této neuvěřitelné knihy. Nikdy nezapomenu na to, jak jsem se od Poselství nedokázala ani na chvíli odpoutat, jak mi přímo vznikaly představy, jak jsem musela číst stále dál, jak do mne padal živý text, který mi přesně a věcně odpovídal na letité otázky, které jsem si kladla nebo je jen tušila. Text byl návodem, průvodcem i potvrzením mnou tušeného či předpokládaného . A také ta neskutečná nádhera prožívání! Poselství mi pomáhá jít cestou, kterou jsem si zvolila, a ukazuje návod, který jsem hledala. Nalezla jsem uzdravující a osvěžující pramen pravdy. A to je vše, co potřebuji.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.