Právě přítomno

Přihlášení

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera 1976
čtvrtek 24. listopad 2011 0:00
Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera z roku 1976     Rotz, 6. března 1976 Opis Doporučeně.   Slečna Irmingard Bernhardt Gralssiedlung Vomperberg A 6134 Vomp/Tirol  ... číst více...
IMAGE Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam?
pátek 3. říjen 2014 11:34
Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam   tvrdí zástup mrzkých farizejů   napsal: Pavel Krajíček     Škůdce v řadách čtenářů Poselství Grálu Zdenek Fritz píše... číst více...
IMAGE Které Poselství Grálu číst?
neděle 7. září 2014 11:14
    Které Poselství Grálu číst?       napsal: Pavel Krajíček         Otázka: Pán Krajíček - mnoho čitateľov PG číta aj "zelené" aj pôvodné PG. Hovoria, že to je jedno ,... číst více...
IMAGE Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?
sobota 6. září 2014 23:02
Argument farizejů z Hnutí Grálu:   "Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?"     napsal: Pavel Krajíček   Slečna Irmingard byla nevlastní dcera Abdrushina z jeho druhého... číst více...
IMAGE Abdrushinovo prohlášení
pátek 18. listopad 2011 22:36
 Abdrushinovo prohlášení       ze dne 26.10.1939     poznámka:  V přednášce 90. Když je nouze nejvyšší, Boží pomoc nejbližší je věta: Vaším úkolem je, abyste ve všem... číst více...
IMAGE Čo sa stalo so svätým Slovom po odchode Abdrushina
pátek 29. srpen 2014 8:58
  Čo sa stalo so svätým Slovom po odchode Abdrushina     Toto je spracovaný skrátený preklad z kanadskej internetovej správy vo francúzštine, ktorú napísal Hugo Saint - Hilaire    ... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Informace

 
Proč nemlčet a hlasitě zvěstovat co naplňuje srdce?
 
 
 
 
 
 
Zaobíral jsem se posledních několik dnů otázkou, tedy jsem hledal, zda psát o politice, zda sdílet na Facebooku články na toto téma a pod. Kdo hledá najde.
 
A tak se mi právě poskládal před mým duchovním zrakem obraz.
 
Vrátím se o několik let zpátky do roku 2011, kdy jsem vytvořil náš web poselstvi-gralu.cz mimo jiné právě máme výročí 5 let :-).
 
Tehdy jsem nevěděl o cenzuře Poselství Grálu. Měl jsem pouze zmanipulované informace z hnutí Grálu.
 
Na našem webu se sešlo několik lidí, kteří byli dobře obeznámení s cenzurou. Obzvláště jeden člověk mi často posílal různé vzkazy a e-maily... různé střípky o tomto zločinu. Já to přijímal poměrně laxně, přečetl jsem to sice, ale stále jsem byl neutrální. Vlastně tato neutralita, tedy že jsem neobhajoval dogmaticky cenzuru, jak činí mnozí farizejové dnes, tato neutralita vycházela z mojí zásady, že vlastně nevím a proto si nebudu tvořit stanovisko.
 
Až jednoho dne, kdy mě onen člověk častoval různými poznámkami a citacemi, ať už ze vzpomínek na Pána a pod., najednou mi to vše docvaklo. Najednou ta jeho mnohaměsíční práce přinesla plody. Ty souvislosti už mi začínaly otevírat oči, tak jsem se do toho pustil sám a z laxního přístupu jsem vyvinul aktivitu a přečetl prvně bedlivě vzpomínky od učedníka Helmuth Müller - Schlauroth, kterého Abdrushin na smrtelné posteli nazval svým přítelem a tento učedník nic nevěděl o údajné cenzuře. A také další vzpomínky a texty, ale nyní jsem to četl s tím, že chci poznat pravdu kolem cenzury. 
 
Tedy jádro poznání je v tom, že má smysl psát a sdílet a informovat ostatní, ať už v diskuzi nebo na Facebooku. Zlo vítězí, když dobří lidé mlčí. Kdyby mi stále onen člověk nepodsouval ony texty, plné souvislosti, tak jsem se cenzurou ani nezačal zaobírat.
 
Proto má smysl dnes, kdy hlavní televize a média mají nařízeno šířit americkou propagandu, šířit mezi lidi pravdu o této hanebnosti západu. Říkal jsem si několik dní, má smysl na Facebooku sdílet pravdu o politice? A dnes mi vytanul na mysli obraz, kdy mě jeden člověk svým neúnavným úsilím přivedl k pravdě o cenzuře Poselství Grálu.
 
Tedy hledal jsem a dostal jsem odpověď, ano má to smysl... stejně jako mi, může komukoli jinému docvaknout, jak se věci mají.
 
Nevíte kdo všechno chodí na váš profil na Facebooku. Já např. vím, že na můj profil chodí jak přátelé tak i mi nepřátelé. Možná tam chodí i členové mé rodiny, se kterými se nestýkám a kteří mají dost strnulé a farizejské názory. A může se stát, že se časem někdo z nich probudí a docvakne jím, že žili v bludu.
 
Vezměte si, že dnešní někteří ovčané mají takové názory převzaté z médii, jako že Facebook nebo internet je zlo! A to jsou čtenáři Poselství Grálu. Co potom ostatní lidé? A to jen proto, že tito ovčané si nechají vymývat mozky skrz televizi. Samozřejmě o tom neví. Asi jako když já jsem v 15 letech netušil co se vlastně stalo, když padl komunismus, protože mě nikdo nikdy o něm nijak nepoučil.
 
Média dnes dokonce z dříve ušlechtilých vlastnosti dělají zlo. Např. vlastenectví se dnes u mnohých mladých lidí vnímá jako zlo, jako prý extremismus. Tak se to v médiích šíří. Tedy podle nich takový Masaryk, Kramář a další byli extremisté!
 
Je zapotřebí šířit Pravdu a nemlčet. Jinak nám tady vyroste generace lidí s totálně vymytými mozky skrz obludnou mediální masáž. Mladí lidé ztrácejí lásku k vlasti, národní hrdost a pod., vlastnosti, za které naší předkové bojovali a pokládali životy.
 
 
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit