Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking
 
Proč nemlčet a hlasitě zvěstovat co naplňuje srdce?
 
 
 
 
 
 
Zaobíral jsem se posledních několik dnů otázkou, tedy jsem hledal, zda psát o politice, zda sdílet na Facebooku články na toto téma a pod. Kdo hledá najde.
 
A tak se mi právě poskládal před mým duchovním zrakem obraz.
 
Vrátím se o několik let zpátky do roku 2011, kdy jsem vytvořil náš web poselstvi-gralu.cz mimo jiné právě máme výročí 5 let :-).
 
Tehdy jsem nevěděl o cenzuře Poselství Grálu. Měl jsem pouze zmanipulované informace z hnutí Grálu.
 
Na našem webu se sešlo několik lidí, kteří byli dobře obeznámení s cenzurou. Obzvláště jeden člověk mi často posílal různé vzkazy a e-maily... různé střípky o tomto zločinu. Já to přijímal poměrně laxně, přečetl jsem to sice, ale stále jsem byl neutrální. Vlastně tato neutralita, tedy že jsem neobhajoval dogmaticky cenzuru, jak činí mnozí farizejové dnes, tato neutralita vycházela z mojí zásady, že vlastně nevím a proto si nebudu tvořit stanovisko.
 
Až jednoho dne, kdy mě onen člověk častoval různými poznámkami a citacemi, ať už ze vzpomínek na Pána a pod., najednou mi to vše docvaklo. Najednou ta jeho mnohaměsíční práce přinesla plody. Ty souvislosti už mi začínaly otevírat oči, tak jsem se do toho pustil sám a z laxního přístupu jsem vyvinul aktivitu a přečetl prvně bedlivě vzpomínky od učedníka Helmuth Müller - Schlauroth, kterého Abdrushin na smrtelné posteli nazval svým přítelem a tento učedník nic nevěděl o údajné cenzuře. A také další vzpomínky a texty, ale nyní jsem to četl s tím, že chci poznat pravdu kolem cenzury. 
 
Tedy jádro poznání je v tom, že má smysl psát a sdílet a informovat ostatní, ať už v diskuzi nebo na Facebooku. Zlo vítězí, když dobří lidé mlčí. Kdyby mi stále onen člověk nepodsouval ony texty, plné souvislosti, tak jsem se cenzurou ani nezačal zaobírat.
 
Proto má smysl dnes, kdy hlavní televize a média mají nařízeno šířit americkou propagandu, šířit mezi lidi pravdu o této hanebnosti západu. Říkal jsem si několik dní, má smysl na Facebooku sdílet pravdu o politice? A dnes mi vytanul na mysli obraz, kdy mě jeden člověk svým neúnavným úsilím přivedl k pravdě o cenzuře Poselství Grálu.
 
Tedy hledal jsem a dostal jsem odpověď, ano má to smysl... stejně jako mi, může komukoli jinému docvaknout, jak se věci mají.
 
Nevíte kdo všechno chodí na váš profil na Facebooku. Já např. vím, že na můj profil chodí jak přátelé tak i mi nepřátelé. Možná tam chodí i členové mé rodiny, se kterými se nestýkám a kteří mají dost strnulé a farizejské názory. A může se stát, že se časem někdo z nich probudí a docvakne jím, že žili v bludu.
 
Vezměte si, že dnešní někteří ovčané mají takové názory převzaté z médii, jako že Facebook nebo internet je zlo! A to jsou čtenáři Poselství Grálu. Co potom ostatní lidé? A to jen proto, že tito ovčané si nechají vymývat mozky skrz televizi. Samozřejmě o tom neví. Asi jako když já jsem v 15 letech netušil co se vlastně stalo, když padl komunismus, protože mě nikdo nikdy o něm nijak nepoučil.
 
Média dnes dokonce z dříve ušlechtilých vlastnosti dělají zlo. Např. vlastenectví se dnes u mnohých mladých lidí vnímá jako zlo, jako prý extremismus. Tak se to v médiích šíří. Tedy podle nich takový Masaryk, Kramář a další byli extremisté!
 
Je zapotřebí šířit Pravdu a nemlčet. Jinak nám tady vyroste generace lidí s totálně vymytými mozky skrz obludnou mediální masáž. Mladí lidé ztrácejí lásku k vlasti, národní hrdost a pod., vlastnosti, za které naší předkové bojovali a pokládali životy.
 
 
 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře.