Právě přítomno

Přihlášení

 

ČEKÁME...

Pane, jak dlouho ještě bude nás trápit po Tobě žízeň?
Pane, jak ještě dlouho potrvá bez Tebe naše trýzeň?
Tvé zářivé Světlo nezříme, ono se skrývá.
Temnota hustá nás halí a ze všech stran nám kývá!
Jak ještě asi dobu dlouhou,
budem po Tobě zmírat marnou touhou?
My víme teď, že jsme Tě nehodní byli;
a že jsme málo Slovo Tvoje ctili!
Avšak nyní je všemu zabráněno!
Tvá milost skrytá je a Světlo uvězněno!
Ve světovém soudu vesmíru, stojíme sami –
čekáme na Tě, Pane (až se smiluješ) ó, smiluj se nad námi!
Ty přijdeš dolů v paprscích blesku a v bouři!
Kdy mukou lítostí se lidstvo svíjí, v údolí temném kouři;
ve zlatém Světle vkročíš pak opět v lidský svět –
a planoucí Tvůj zrak – zas uzřít budem smět –
Slovo Tvé zaslechne potom všech lidí sluch,
Slovo, jež dávno tak postrádá lidský duch
a milosti Lásky Tvé je doprovodí,
v jejíž záři se všechno znovuzrodí!

 

             Hermann Wenng

 

Cenzura Poselství Grálu

IMAGE Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou
neděle 7. září 2014 10:49
Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou   napsal: Pavel Krajíček   Průběžně je na našem webu barevně označován text, který byl Hnutím Grálu... číst více...
IMAGE Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?
sobota 6. září 2014 23:02
Argument farizejů z Hnutí Grálu:   "Jak někdo může pochybovat o slečně Irmingard?"     napsal: Pavel Krajíček   Slečna Irmingard byla nevlastní dcera Abdrushina z jeho druhého... číst více...
IMAGE Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam?
pátek 3. říjen 2014 11:34
Spor o dvě Poselství nemá žádný praktický význam   tvrdí zástup mrzkých farizejů   napsal: Pavel Krajíček     Škůdce v řadách čtenářů Poselství Grálu Zdenek Fritz píše... číst více...
IMAGE Kdo se ujal Hory po válce?
pátek 31. srpen 2012 11:47
Kdo se ujal Hory po válce?     Osada Grálu na Vomperbergu   napsal: Pavel Krajíček     Některým lidem stále unikají souvislosti a mají za to, že po válce se ujali Hory ti praví... číst více...
IMAGE Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera 1976
čtvrtek 24. listopad 2011 0:00
Dopis slečně Irmingard od učedníka Helmutha Müllera z roku 1976     Rotz, 6. března 1976 Opis Doporučeně.   Slečna Irmingard Bernhardt Gralssiedlung Vomperberg A 6134 Vomp/Tirol  ... číst více...
IMAGE Irmingard versus Abdrushin
středa 17. říjen 2012 12:49
Prohlášení   Irmingard versus Abdrushin   Prohlášení  slečny Irmingard (část):Poselství Grálu přepracoval v letech 1939 až 1941 sám autor, pan Oskar Ernst Bernhardt.V září 1938... číst více...
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Informace

UFO a mimozemšťané

 

 

 

Pavel Krajíček

 

Jak mnozí vědí, tak člověk po smrti jde do úrovně, kam podle své zralosti patři. Většina lidi zůstává v astrální oblasti blízko země a to skrz svou nezralost a připoutanost na pozemské věci a požitky.

Mnozí si neuvědomují, že pozemský zemřeli a pokračují v běžném navyklém způsobu života. Na onom světě už nejde chladně kalkulovat vypočítavým rozumem, protože ten zůstal na zemi s pozemským tělem. Proto se na druhem břehu člověk projeví takový jaký skutečně je. Vše bezprostředně prožívá.  Skutečné cítění, které na zemi bylo mnohdy skryto nebo potlačeno se projeví bez zábran. 

A tak i vědci, kteří na zemi pracovali na různých létajících prostředcích a pod. výzkumech, po smrti pokračují ve své činnosti, pokud ve svém nitru nemají ušlechtilé cíle, které by je vedly do vyšších úrovni. 

Na onom světě, protože hmota už tam není tak hutná se věci a chtění formuji rychleji a živěji, takže jejích sny se tam stávají rychle skutečnosti a realitou. Tedy se tam prohánějí v létajících talířích. 

Další skupina jsou různí samozvaní spasitelé, kteří po smrti taktéž pokračují ve svých misiích... různí Aštarové a pod. No a na zemi je spousta citlivých lidi či jinak mediálně nadaných, kteří astrál mohou vidět, aniž by mnohdy tušili, že hledí astrálním zrakem a myslí si, že vidí běžnou naši realitu.

Ve spánku běžně lidé opouštějí své pozemské tělo... málokdo vědomě. Pokud si někdo začne zahrávat s astrálními UFO kontaktéry a pod. a naladí se tím na ně... či podá jím tzv. ruku, tak muže prožít i tzv. "únos" na UFO loď a pod.  výlety... prostě si ho vymísti z těla a astrálně se s nimi spojí... vše prožívá jako skutečnost, takže nemusí ani vědět, že opustil tělo... myslí si, že to vše prožívá se svým hmotným tělem.

 

Takže ty vesmírné koráby jsou skutečnosti, ale jsou to výtvory v astrální oblasti kolem země. A ve skutečnosti lidem nemohou pomoci, až přijde zúčtováni, tak přijdou vniveč jako všechno temné a zbytečné a překážející. 

Dále je ještě jedna skupina určitých stanovišť, které jsou pravé... tedy stále jsou na onom světě, ale pocházejí ze Světla,ale tito vás nebudou lákat na UFO paluby a pod. Jedna se o normální duchovní bojovníky a pomocníky, kteří tady v soudu pomáhají dobrým lidem.

Víme, že vše se sdružuje na základě zákona stejnorodosti... teď v soudu, kdy je kolem země pouze temno a zlo, by se světlí bojovníci neměli kde a jak tady sdružovat, takže mají své světlé "ostrovy" na onom světě, kde se sdružují.  

Takže vše tedy skutečně existuje, ale ne hrubohmotně... nejsou to hrubohmotné fyzické koráby a UFO, ale vše je na onom světě... ty nízké jsou v astrálu ve světě myšlenkových forem, tam lze spatřit cokoli co je člověk schopen vymyslet... skutečný svět zdání a klamu. 

Každý člověk má své duchovní vedení z onoho světa... tito, ale nelétají v talířích a pokud ano, tak to není oficiální duchovní vedení, ale komedianti z astrálu. Veškeré ty aktivity kolem UFO mají jen jeden cíl, odvést člověka od přímé cesty ke Světlu. Není nutné se zabývat astrálními komedianty a šašky, je zapotřebí najít přímou cestu pro návrat domu do duchovní říše.

Pokud tomu člověk věnuje svůj čas těmto astrálním komediím, tak po smrti ho to tam přitáhne a v tom je ona záludnost. "Kde je váš poklad, tak je i vaše srdce." Hlavním cílem života na zemi je najít cestu zpět do duchovní říše... mnozí po smrtí uvíznou v astrálních úrovních a tam se svými rádoby duchovními vedoucími s UFO pokračují v oblbování pozemšťanů.

 

Další články autora: zde

 

autor článku:
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit