Ve světle Pravdy

Poselství Grálu od Abdrushina

Covid-19 a hrozba očkování!

Více
27. říj 2020 11:52 - 28. říj 2020 08:16 #8 napsal Pavel Krajíček
Založíme diskuzi k současné situaci kolem koronaviru covid-19. Píšou mi lidé a ptají na mnohé co se to děje. Na Slovensku to je prý šílené ta šikana.

Také shlédněte video na našem druhém webu Jak vakcína COVID-19 může navždy změnit lidstvo

Zde v této diskuzi se můžete ptát, diskutovat k věci kolem covidu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. říj 2020 20:34 - 28. říj 2020 20:40 #16 napsal Pavel Krajíček
Jde to nějak rychle:

Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš!
Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov vpouštět osoby a zákazníky bez čerstvého potvrzení o negativním testu na Covid-19 a je pouze otázka času, kdy se zákaz vstupu začne vztahovat i na lidi bez vakcíny! Lidé bez testů a vakcín se stanou lidmi 2. kategorie, bez práv nakoupit si, navštívit hospodu, kino, bez práva chodit do školy!
článek: aeronet.cz/news/co...roctvi-z-bible/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. říj 2020 09:00 - 29. říj 2020 09:01 #23 napsal Pavel Krajíček
Kdyby mě na ulici zastavil nějaký novinář a zeptal se proč nosím roušku, tak bych mu řekl, že jen proto, abych nedostal pokutu. Kdyby se ptal, jestli mi nezáleží na životech a zdraví ostatních, tak bych mu řekl, že na fanaticích rozumářích a materialistech nezáleží, že jsem pro to, aby jich co nejvíce pomřelo. Ostatně je to ze Světla zaslíbeno, že všichni fanatici ze sekty rozumářů a materialistů budou vyhubení při konečném očistném dění a zůstanou jen normální lidé na zemi a tím nastane konečně mír a radost. Proto nechápu rádoby věřící lidi, kteří se modlí za ukončení pandemie, tedy se modlí za zvrhlíky rozumáře, kteří zpustošili tento svět a vedou jej do záhuby, modlí se za tyto zvrhlé fanatiky, aby byli zachování a mohli nadále škodit. Kdyby lidé byli normální, tak by věděli, že pandemie a vůbec jakákoli choroba může skosit jen toho, kdo si to zaslouží. Takže obviňovat někoho jiného, že může za mé zdraví je projev nemocného mozku těchto fanatiků.

Ještě k tomu dění na Slovensku: je to asi opravdu tady a lidé jen koukají a nechápou. I já jsem čekal, že to bude jiné. Takto je to zaobalené do té hezčí formy, pod rouškou ochrany zdraví apod. A přitom se už naplňují slova z Bible.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. říj 2020 10:07 - 29. říj 2020 10:51 #24 napsal Pavel Krajíček
Ono to je hlavně házení odpovědnosti na druhé, když se říká, že někdo jiný nese zodpovědnost za mé zdraví. Projevuje se v tom veškerá omezenost, chlípnost, zvrhlost, pýcha těchto fanatiků rozumářů a materialistů. Oni tím říkají že Bůh je nespravedlivý, když nemoc je libovůle, že je to náhoda a libovůle, když někdo zemře na nemoc. Je to trapné setřásání vlastní zodpovědnosti za svůj zvrhlý život, setřásání následků na druhé lidi. Vy rozumáři si děláte nárok na spravedlnost, ale u Boha chcete vidět jen pomýlenost a to jen proto, abyste následky za své zvrhlé myšlení a jednání mohli hodit na někoho jiného! Tímto jednáním ukazujete jaká jste špinavá zapáchající duchovní spodina!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. říj 2020 19:25 #26 napsal Tibor Gálus
Ja osobne sa testovať nedám nevidím zmysel čo sa týka týchto nepresných a druhotriednych testou. No a v pondelok sa radostné rozbehnem do práce tak ako vždy. Uvidím čo sa bude diať, ale šikanovat sa nenechám ani políciou ani zamestnávateľom. Našťastie sa už ozývajú právnici a budú pomáhať... Tak som zvedavý či sa podarí zastaviť túto chorú vládu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. říj 2020 19:46 - 30. říj 2020 20:31 #29 napsal Pavel Krajíček
No to jsem zvědavý co se to na tom Slovensku děje

Covidový teror: Majitelé nájemních bytovek na Slovensku začali vyhrožovat nájemníkům, že budou okamžitě vystěhováni, pokud se nezúčastní celoplošného testování na Covid-19 a nepředloží zástupci správcovské společnosti potvrzení o antigenním nebo PCR testu! Vláda Igora Matoviče dovedla zemi do stavu apartheidu, kdy podnikatelé a majitelé provozů zakazují lidem chodit do práce bez testu, vyhrožují jim vystěhováním, zakazují dětem účastnit se výuky, a to všechno v rozporu se zákony a lidskými právy! Slovenská prezidentka vyzvala vládu a armádu, aby se neuplatňovalo členění obyvatelstva na dvě kategorie podle apartheidového klíče, ale slovenský premiér se nezdá, že by ji bral vážně!

Nechce se tomu ani věřit, ale procesy na Slovensku doslova hýbou celou Evropou, protože už je nepochybně jisté, že země pod Tatrami se stala laboratoří nových procesů globálního řízení, které ukazují pravou tvář Nového světového řádu.
celý článek: aeronet.cz/news/co...dlozi-zastupci/

===

Návrh na vyslovenie súhlasu s prítomnosťou príslušníkov ozbrojených síl Rakúskej republiky na území Slovenskej republiky za účelom zabezpečenia pomoci ozbrojeným silám Slovenskej republiky pri príprave a vykonaní celoštátneho testovania obyvateľstva na území Slovenskej republiky na prítomnosť ochorenia COVID-19 v čase a v rámci odstraňovania následkov núdzového stavu

zdroj: rokovania.gov.sk/R...aterial/25432/1
Poděkovali: Tibor Gálus

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. říj 2020 20:01 #30 napsal Pavel Krajíček
Rozumáři a materialisté, ti jež mají znamení antikrista na čele nebo ruce, jsou dočasně na koni. Jejich konec je však už dávno zpečetěn viz Zjevení Janovo:

"Kdo vzývá Antikrista nebo má jeho znamení na ruce nebo na čele, ten pocítí hněv Boží z číší, které Bůh nechá vylít na zem. Nenajde již klidu ani ve dne ani v noci, neboť nyní se dozví koho vzýval a koho znamení nosí, ale nebude to již moci napravit. Bude se soužit tím, že shoří ve věčném ohni a jeho výkřiky budou stoupat vzhůru jako dým a tím, že i on se rozplyne jako dým a jako neužitečný zajde. Zde však toužebně čekají ti, kteří mají na svých čelech Boží znamení a zachvívají se podle Božích přikázání a jsou blaženi vírou ve věčnou Trojici!“

celé zjevení: poselstvi-gralu.cz...-zjeveni-janovo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. říj 2020 23:13 - 31. říj 2020 21:29 #32 napsal Pavel Krajíček
Páteční (30.10.2020) záznam Svobodného vysílače, rozhovor pana VK především na téma šíleného dění na Slovensku:

Poděkovali: Tibor Gálus

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2020 18:51 - 01. lis 2020 15:04 #34 napsal Pavel Krajíček
VIDEO: Panečku, ta sedla! Příslušník Policie ČR bez roušky začal fackovat důchodce na zastávce MHD za to, že neměl roušku! To nevymyslíš! Důchodce byl přitom na zastávce úplně sám, nikoho neohrožoval, ale policejní hlídka se na něj vrhla, jako kdyby to byl fackovací panák! Důchodce si odmítl roušku nasadit, hodil ji na zem a od policisty přilétla další facka, tu máš! Covidová hysterie už zjevně zachvacuje i Hamáčkovy policisty a ti zapomínají na to, že mají pomáhat a chránit, protože teď to vypadá, že v Nouzovém stavu v ČR mají za úkol vyřvávat a mlátit! Roušky se v podstatě stávají Davidovou žlutou hvězdou na kabátu, kdo nenosí roušku v ČR, bude zmlácen jako ve 30. letech Freikorps mlátili Židy v Německu, když je načapali na ulici bez hvězdy! článek a video: aeronet.cz/news/vi...avce-uplne-sam/
==

*doplnění 1.11.2020:
Pražský policista bez roušky zfackoval muže na zastávce, Hamáček se omlouvá
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se v neděli omluvil za jednání policisty, který na pražském Žižkově bez roušky zfackoval muže na zastávce. Sobotní zákrok policistů natočil z blízkého auta svědek události, jenž video následně sdílel na sociální sítě. článek: www.novinky.cz/dom...mlouva-40340926

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. lis 2020 08:21 #35 napsal Tibor Gálus

Tibor Gálus napsal: Ja osobne sa testovať nedám nevidím zmysel čo sa týka týchto nepresných a druhotriednych testou. No a v pondelok sa radostné rozbehnem do práce tak ako vždy. Uvidím čo sa bude diať, ale šikanovat sa nenechám ani políciou ani zamestnávateľom. Našťastie sa už ozývajú právnici a budú pomáhať... Tak som zvedavý či sa podarí zastaviť túto chorú vládu.

. Ako neslávne a ponižujúco skončil môj odbor ešte skôr ako začal. V čase keď som písal tento príspevok som bol odhodlaný ignorovať celé testovanie aj napriek vyhráškam zo strany zamestnávateľa a možným útokom polície, zvlášť na tie som výborne argumentacne pripravený. Ale človek mieni a život mení.. Už v piatok ráno som sa prebudil nesvoj a do roboty som prišiel doslova unavený. Okolo obeda som sa musel vypýtať domov, už som ozaj nevládal, čo vyzeralo ozaj čudne, keďže deň predtým som mal ostrú výmenu názorov ohľadne testov. Určite si mysleli že simulujem..Doma som si zmerali teplotu 37,9C. Bolesť v hrdle malátnosť a slabosť. V noci som sa budil na bolestivý kašeľ.. Ráno všetky príznaky Covidu 38,8C strata chuti a čuchu, a ozaj že po vykašľani veľká bolesť v pľúcach... Začali ma prenasledovať myšlienky že už to mám, keďže v našej firme som bol v kontakte s ľuďmi pozitívne testovanými. . A tak večer po riadnom vypoteni som sa šiel otestovať nech som si istý. Test negatívny. Ale moje sklamanie zo seba samého obrovské.. Podotýkam že na maródke na nejakú chrípku, či vyrozu som nebol 10 rokov a asi aj viac.
Nebývam nikdy chorý a teplotu som nemal hádam aj 20rokov, tak si stále kladiem otázku, že prečo práve teraz. Možno to bola skúška ktorú som nezvládol, rozhodnutia nemenim nikdy, konám vždy v súlade s mojim vnútrom. No v tejto situácii som sa chcel uistiť či Covid mám alebo nie. No možno ho aj mám týmto testom aj tak veľmi neverím Takže tak..

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. lis 2020 16:42 #42 napsal Pavel Krajíček
Psal jsem na Facebooku:

Rozumáři a materialisté si nedbáním Boží vůle neboli zákonů stvoření přivodili spoustu nemoci a ve velkém na ně i umírají. A my, normální lidé, kteří dbáme Boží vůle, máme se kvůli vám zvrhlíkům omezovat? Kvůli vaší shnilosti my máme nosit roušky a přijímat další omezení? Vy zpustlíci a fanatici z nebezpečné sekty rozumářů a materialistů, sekty, která zpustošila tento svět a vede jej do záhuby, tak vy budete následky za své zvrhlé, chlípné myšlení a jednání házet na nás? Vzpamatujte se! A dejte si pár facek. Brzo je stejně od stvoření dostanete. Naštěstí zákony stvoření nakonec samy vyhubí takové zpustlé samolibé tvory, kteří jsou překážkou radostného, čistého života.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. lis 2020 09:52 - 05. lis 2020 10:15 #44 napsal Pavel Krajíček
Zvrhlíci z nebezpečné sekty rozumářů a materialistů vyhrožují vysokou pokutou důchodcům, pokud se tito nenechají znásilnit těmito nebezpečnými fanatiky. Věřící člověk nechť vytrvá a odolá těmto zrůdám. Dříve věřící i podstupovali smrt z rukou těchto rozumářských zrůd. Házení lvům, upalování, bičování. V nynější době se těmto fanatikům blíží konec a všichni budou vyhubení skrz zákony stvoření, které jsou nyní posílené za účelem očisty. Nenechte se těmito rozumářskými bestiemi zastrašit a hrdě jim odporujte s pohledem vzhůru ke Světlu a Pravdě.

"Za odmítnutí testů hrozí seniorům v domovech pokuta až tři miliony korun"
článek: www.novinky.cz/dom...-korun-40341323

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. lis 2020 13:32 - 07. lis 2020 16:40 #47 napsal Pavel Krajíček
Ještě něco pro opravdově věřící.
Mnozí z vás mají strach z dnešní doby z fanatiků rozumářů a materialistů. K tomu připomínám slova z bible:

Matouš 10:28
"Nebojte se těch, kdo zabíjejí tělo, ale duši zabít nemohou. Raději se bojte Toho, který může duši i tělo zahubit v pekle."

Ježíš nám říká, že nemáme mít strach o své tělo o svůj fyzický život. I kdyby nás rozumáři zabili, popravili, tak prostě nám jen odstaví naše pozemské tělo, ale naše duše bude pokračovat dál ve své pouti. Ježíš říká, že se máme obávat Toho, který může zahubit i duší... a to je kdo "Ten hubitel duší"? To je Antikrist. Když pomineme samotného Lucifera jako Antikrista, protože s ním přímo člověk do kontaktu vejít nemůže, tak zůstávají oni malí antikristi, tedy jeho služebníci a to jsou fanatici rozumáři a materialisté, kteří mají jeho znamení 666 na čele (duchovním čele). Kdo se projevil jako antikrist? Kdo od nenávisti přibil Krista na kříž? Byli to rozumáři. Je jasné, že ušlechtilý člověk s aktivním cítěním by něco takového neudělal. Jen tento chladný rozum je schopen vraždit, krást, podvádět apod. Máme se tedy obávat antikrista, který může zahubiti duši. A jak ji zahubí? Tím že vás přiměje stát se stoupencem jejich nebezpečné sekty rozumářů a materialistů. Všichni tito fanatici rozumáři budou na konce vyhubení, nikoli jen pozemsky, ale i duchovně, takže přestanou existovat. A toho je zapotřebí se obávat těchto nebezpečných fanatiků rozumářů a ne pozemské smrti, ta je jen přechodem na onen svět. Nemějte strach... výrazný strach je nedůvěra v Boha, slabá víra a může to nakonec skutečně vést k pádu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. lis 2020 11:24 - 11. lis 2020 15:18 #50 napsal Pavel Krajíček
Nový článek od Víta Syrového. Mnozí jej znáte, je autorem např. knihy TAJEMSTVÍ KRVE a dalších knih.

Nyní cituji z nového článku:

Při nepatřičném provedení výtěru nosohltanu může testovací tyčinka skrze otvor v lebce, jímž procházejí čichové nervy, proniknou dovnitř a protrhnout i hematoencefalickou bariéru! A to se již v některých případech stalo! V článku Buďme bdělí uvádíme, že ta má ochraňovat mozek proti průniku nežádoucích látek, k nimž patří i mikrorganismy, jako jsou viry. Představme si, co by se mohlo stát, kdyby kromě toho byly testovací tyčinky infikovány. Docházelo by přitom k nakažení infekcí, jež by mohla zasáhnout i mozek. A jsou testovací tyčinky skutečně sterilní? Kdyby byly něčím infikovány či chemicky kontaminovány, hodně by se „zvýšily statistiky onemocnění“.

Nechceme strašit, ale skutečnost může být ještě mnohem horší, neboť se objevuje stále více informací o tom, co vše bylo nalezeno na testovacích tyčinkách, viz např. zde..  Kromě toho je více než podezřelé a až do očí bijící název firmy, jež má toto testování zabezpečovat. Tato společnost se trefně jmenuje IPSOS MORI, což při volném překladu z latiny do češtiny znamená: ONI ZEMŘOU. Je libo ještě další důkazy? Podívejte se bedlivě na auto s testovacími soupravami covid. V jeho znaku je jakýsi obrazec podivného zvířete (šelmy), který má zobrazovat egyptského boha ANUBIS, jež symbolizoval SMRT. Více o tom společně s dokumenty a obrázky naleznete zde….

Uvědomíme-li si tyto skutečnosti, může nás až zamrazit, čeho všeho jsou někteří jedinci kvůli výdělku peněz schopni. Mnozí to ale zřejmě dělají z nevědomosti, vždyť každý lékař přece musel složit Hippokratovu přísahu, v níž je mimo jiné uvedeno „především neuškodit“. Kdo si v sobě zachoval alespoň kousek citu, musí vnímat, že riskovat zbytečně životy pacientů kvůli jakémusi pochybenému nařízení, je až do nebes volající hanebnost, jež bude jednou v každém případě spravedlivě a tvrdě potrestána! Vždyť těmito pochybenými testy se fyzicky i psychicky trýzní nejen dospělí a staří lidé, ale i malé děti, dokonce novorozenci a kojenci! Takže již malinkým miminkům se zavádí testovací tyčinky hluboko do nosánků a kojencům následně i do krčku...

celý článek: www.vitsyrovy.cz/2...ovci-nemocnych/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. lis 2020 07:59 #51 napsal Pavel Krajíček
Doktor se nebojí říkat pravdu o očkování (české titulky):

Skutočná pravda o smrtiacich vakcínách - zdravý sú iba tí, ktorý si ich nedajú pichnúť

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Fórum statistika

 • Celkem příspěvků: 242
 • Celkem témat: 57
 • Dnes založeno: 0
 • Včera založeno: 0
 • Dnes odpovědí: 0
 • Včera odpovědí: 0

Celkem členů

123 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
4 tento měsíc

Fotogalerie

Komentáře fotografií

 • Trigon a rytíři
 • Komentáře: 1
 • Pavel Krajíček: "Zleva: Zelený rytíř (Kurt Illig), Bílý rytíř (Friedrich Halseband), Trigon, Lev, Praporečník"
 • Hermann Wenng_10
 • Komentáře: 1
 • Pavel Krajíček: "Toto je první komentář zde ve fotogalerii. Jde o testovací komentář, bude časem smazán :yes:"
 • Abdrushin
 • Komentáře: 0

Poslední příspěvky

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat