Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking

Tipy na dobrou knihu

  • Pavel Krajíček
  • Avatar uživatele Pavel Krajíček Autor tématu
  • Zakladatel webu
  • Zakladatel webu
Více
22. pro 2017 17:18 - 22. pro 2017 17:26 #12015 od Pavel Krajíček
Pavel Krajíček vytvořil/a téma: Tipy na dobrou knihu
Založím tuto diskuzi, kde si budeme moci vkládat tipy na knihy. Všiml jsem si, že občas se vloží tip na knihu a je to různě rozhozené po všech diskuzích.

Nějaký čas (několik let) jsem stále přemýšlel, že bych se učil nějaký cizí jazyk. Dlouho jsem uvažoval o němčině. Před nedávném chvílí o ruštině. I o polštině, protože bydlím u hranic a kdysi jsme (za komunistů) měli čtyři programy v TV. Dva české a dva polské a tudíž polskému jazyku rozumím tak z 85%, ale neumím hovořit polský. Je to něco podobného jako se slovenštinou, také ji mnozí rozumíme, ale plynule hovořit neumíme.

No v těchto dnech jsem dospěl k novému rozhodnutí. Řekl jsem si, tak český pořádně neumíš a chceš se učit cizí jazyk :FAC:

...tak se budu učit český. Stejně to budu nejvíce potřebovat, protože mám působit zde u nás v ČR. Mám doma už dlouho nějaké knihy např. gramatika českého jazyka a pod., ale z toho se špatně učí. A protože jsem k Vánocům dostal i korunu nazbyt, tak jsem si pořídil novou knihu:

Pište správně česky - Poradna šílených korektorů

zde na stránkách vydavatele: www.zonerpress.cz/piste-spravn...

a zde asi nejlevněji: www.levneucebnice.cz/p/piste-s...

(Pro astrology: když jsem dostal tento nápad a knihu koupil, tak byl (vlastně stále ještě je) Merkur retrográdní a sice na mém Severním uzlu v desátém domě. Zajímavé, že? Merkur je myšlení, vyjadřování, komunikace... a běží v horoskopu dost rychle, takže jeho tranzity jsou zanedbatelné, ale protože je nyní retrográdní, tak se pozdržel na chvílí na jednom místě a sice přesně na mém Severním uzlu... že by tento tranzit ovlivnil mé rozhodnutí?).

Takže kniha je skvěla. Není to taková suchopárná příručka, je to psané čtivou formou s názornými příklady.Facebook: www.facebook.com/pa.krajicek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:
Poslední úprava: 22. pro 2017 17:26 od Pavel Krajíček.
Poděkovali: Iva, Zdeněk Hrubý

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Róbert
Vygenerováno za 0.239 sekund