Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

K zamyšlení

Více
19. úno 2023 08:47 #468 napsal Pavel Krajíček
Vzpomínáte na ta slova Ježíšova, která já občas cituji:

"Tak musí všechny národy až na jeden, o němž se nyní ještě nic neví, dlouho umírat až do dne posledního soudu. A před koncem je síla Světla vynese vzhůru, aby ještě jednou dosáhly nakrátko moci a uplatnění. Všichni tito umírající se spojí a spojenými silami se pozvednou proti mladému národu, který jediný ještě nebude opotřebován, aby jej zničili. V té době bude nesčíslně mnoho náboženství a všechna si budou osobovat právo, že jsou jedině pravá. Ale navzájem se budou ničit. Nastane strašlivý zápas o moc, jaký země ještě nikdy nezažila. Nenávist zaslepí a obloudí národy. Všechny budou po přechodnou dobu užívat radostí světa až do přesycení. Malý bude velikým a veliký malým. To bude konec všech zmatků. Pak to půjde ohromující rychlostí ke konci. Bůh, kterého uctívali staří Židé pod jménem Jehova, rozvine pak svou slávu také na zemi." -- zdroj:  poselstvi-gralu...116-zivot-jezisuv-na-zemi

Ježíš tam naznačil ono spojení národů za účelem zničení jednoho. V předpovědí je míněn německý národ (v případě, že by šel za Abdrushinem) z toho sešlo a tak zástupným národem pro nenávist havěti se stalo nyní Rusko. Všímáte si, že Ježíš to nechal otevřené, řekl, že se spojí, aby napadli jednoho... ale dál nic, jak to dopadne o tom už žádná zmínka.

Nyní (zrovna poslouchám páteční svobodný vysílač) to vypadá, že NATO se zapojí do války a to by nakonec určitě vedlo k jaderné výměně a o tom zase Abdrushin řekl a možná je to i odpověď na nedokončenou větu Ježíšovou:

"Třetí světová válka se svými hrůznými zbraněmi by tuto zemi zcela zničila, tak, jako kdysi Mallonu. Ale Bůh potom zasáhne sám!" zdroj:  poselstvi-gralu...693-vlazni-budou-vyvrzeni

Z toho všeho se dá dedukovat, že už je to vše blízko.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. úno 2023 08:47 - 19. úno 2023 08:54 #469 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Ve vzpomínkách na Abdrushina (Poznámky Dr.Hüttera) stojí např.:
"Žádná z těch lidských duší, které budou v této době odstraněny ze země, ještě není ztracena. Budou mít příležitost dále dozrávat na jiných planetách dokud i tam nezačne poslední soud. Země je jediná planeta, kde se mohou setkat lidští duchové různé duchovní zralosti. Existují ještě jiné planety, kde smějí žít lidští duchové. "

A někteří čtenáři Poselství Grálu na to argumentují (chytrá paní Monika Nemergut):
"Neviem síce kto je autorom presne týchto riadkov - spomienok na Pána, ale mám za to, že Pánove slová buď správne nepochopil, alebo možno aj nevedome pozmenil. V zmysle Zákonov Božích, ktoré sú stále a nemenné a platia od prvopočiatku stále, človek, ktorý sa raz narodí na Zemi nemôže byť nejakým spôsobom "presunutý" či "premiestnený" na inú planétu - toto je absurdum."

Na to je zapotřebí dodat:
Nikde tam přece nestojí, že budou lidé hrubohmotně přemístění na jinou planetu. Stojí tam duše, které budou odstraněny ze země, tedy lidé, kteří pozemský zemřou, tak dostanou na ONOM SVĚTĚ na jiných planetách (protože jen tak ve vzduchu se vznášet nebudou) možnost uzrávat dále. Tyto jiné planety nejsou míněny hrubohmotně, což vyplývá i ze slov, že Země je jediná planeta, kde se mohou setkat lidští duchové různé duchovní zralosti. Pouze na onom světě jsou pospolu stejnorodí a o takových planetách (na jemnohmotných úrovních) je v textu hovořeno.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. úno 2023 20:41 - 19. úno 2023 20:45 #470 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Zamyšlení nad hrozbou mobilizace a války

Jak se má věřící člověk k tomu postavit? Pokud bychom žili v národě normálních lidí, kde zároveň u moci by byli normální lidé, kteří se radostně vřazují do Boží vůle, tak by stálo za to jít se zbraní v ruce, kdyby náš národ napadl nějaký materialistický zvrhlík. Čili musí to být z lásky ke správné věci, ta pravá láska zmirňuje následky (karmu) vlastního zabíjeni v obraně.

Nic takového ovšem v dnešní době nehrozí, když u moci je obecně všude nebezpečná sekta fanatiků rozumářů a materialistů. Sekta, která zpustošila svět a vede jej do záhuby. Za takové hodnoty by normální člověk určitě neměl bojovat a už vůbec ne se zbraní v ruce.

V dnešní době určitě nebrat zbraň do ruky a nejít bojovat za materialistické zvrhlíky. Já první, co bych jim řekl, že jsem z jejich pošahané sekty už dávno vystoupil, takže nebudu vraždit za ně pošahané materialistické devianty a fanatiky. Že se nyní už zodpovídám jedině Bohu.

Normální člověk, který na sobě pracuje, může mít dnes už dokonce odčiněnou karmu a vražděním za zvrhlé úchylné materialistické hodnoty si naloží takové břímě, že se už pak nemusí ze hmoty vymotat vůbec. Každý člověk sklízí pouze to, co si sám zasel. Nechť se pomatenci z této sekty vyhubí navzájem.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. úno 2023 09:18 - 20. úno 2023 09:32 #471 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Jestliže zastáváte prozápadní hodnoty, tak to je to stejné, jako byste o sobě řekli, že jste devianti nebo zvrhlíci. Když tyto prozápadní hodnoty znamenají ochranu všeho zvrhlého, deviantního, ochranu zvrhlých, chlípných menšin, rozklad tradiční rodiny apod,. tak už nejste lidé. Stala se z vás temnu sloužící havěť. O to více, když se v nenávisti, jak činí mnozí prozápadní zvrhlíci, stavíte vůči světlým hodnotám, jako je ochrana všeho čistého, ušlechtilého, podle vůle Boží. Proto prozápadní zvrhlíci nenáviděli Rusko už dlouho před Ukrajinským konfliktem. Slované se snaží ještě z části zachovávat tradiční hodnoty, normální rodinu, normální svazek muže a ženy a toto vše prozápadní havěť a chamraď nenávidí a proto proti tomu v chlípné nenávisti štve. Ono samotná tato nenávist přetváří každému duchovní tělo v odpornou zrůdu, takže duchovním zrakem lze snadno vidět, kde je zlo, havěť a kde jsou ještě trochu normální lidé. Takže si můžete vykřikovat co chcete, pravdu lze vidět, nic není bez formy. Mnozí zjistí, že se stali havětí, až bude pro ně už pozdě, až budou vtažení do rozkladu všeho zvrhlého.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. úno 2023 06:58 - 21. úno 2023 07:04 #472 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Vracím se k příspěvku kde jsem psal před pár dny o "Zamyšlení nad hrozbou mobilizace a války". Někteří lidé mají z toho strach, že když odmítnou jít do války, že budou nějak stíhání. Pokud žijete skutečně podle vůle Boží, tak vám ocituji slovo Abdrushinovo, které mimo jiné bylo organisaci Hnutí Grálu cenzurováno, úplně z knihy vyškrtnuto:

"Kdo skutečně ve správné formě a způsobu věří v Boha a Jeho všesvatou vůli, ten také nebude ve zlém chtění rouhavě jednat v rozporu s Božími zákony. Tím zůstává pro něj stále otevřena cesta Boží pomoci!

Pokud přijde do pozemské tísně, tak může příčina toho pak ležet jen v lidském díle nebo v lidských názorech, které se vždy nezachvívají v Boží vůli, nýbrž pochází z lidsky sobecké vypočítavosti.

Proviní-li se proti ní, nezůstane mu Boží pomoc odepřena.

Je přece často tak velký rozdíl v tom, co se jako vina označuje před lidskými názory a před lidskými zákony, a tím, čím je skutečná vina před svatými Božími zákony!"
Absrushin

celá přednáška: poselstvi-gralu...-vam-bozi-pomoc-nejblizsi

Takže co tam stojí za větu: "Proviní-li se proti ní, nezůstane mu Boží pomoc odepřena."

Z toho vyplývá, že vůbec nemusíte dodržovat pozemské zákony, pokud nejsou v souladu s vůli Boží. Ovšem podmínkou pro pomoc Boží je, že žijete podle vůle Boží.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. bře 2023 22:29 #477 napsal Jozef Ivanic
Odpověď od Jozef Ivanic na téma K zamyšlení
Keď to všetko preberieme duchom a aj rozumom ,týmito nástrojmi pozemského človeka tu na Zemi ,tak skutočne musíme vidieť ,že sme skoro na úplnom konci CASU v spojitosti práve s týmito udalosťami s Ruskom, a proti Rusku vedenou zastupnou vojnou všetkých spojených národov západu ,vedených Amerikou ...Ukrajina je teda to bojisko Armagedonu ,lebo Abdrushin to avizoval že to bude Európa kde sa to odohra ..
Ak to povedal druhý Boží syn ,tak to bude istotne Pravda ..
Zostava teda už len krátky čas pre ľudstvo ,navyše podľa Zjavenia Jána ,neostava už tak veľa odhaliť svetu (grécky apokalypsa=odhalenie)...Mnohé sa už odokrylo,vieme kde je ohnisko temna (USA a západ),no a ostáva ešte odokryt tajomstvo Vatikánu ,rozpad RKC,rozpad mocnosti EU aj Ameriky , a potom to už pôjde jedno po druhom až do rozkladu všetkého temna a príchodu Spravodlivosti ..

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. bře 2023 22:52 #478 napsal Jozef Ivanic
Odpověď od Jozef Ivanic na téma K zamyšlení
Úplne nádherná a jasne zhodnotena situácia dnešných svetských ľudí ,ktorí sa postavili za tie západné ,bluznive hodnoty .
Nuž kto nevidí kde je ohnisko temna ,odkiaľ to prúdi k ľuďom ,že sú to západné systémove zvratenosti, rôzne neľudské ideológie ,tak taký človek bude mať ťažkosti dostať sa zo zovretia tohto temna ..
Jedine rozvinutý duch v spolupráci s rozumom hodnotí správne čo sa deje vo svete ..Mnohí bezduchí ľudia sú už skoro stratené duše ..Ale ešte vždy je možnosť na obrat a to aj v posledných možných chvíľach života ,i keď už to bude veľmi veľmi ťažké !

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. bře 2023 07:56 - 16. bře 2023 12:12 #482 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Měl jsem teď incident na Facebooku s nějakými farizeji, tak zkopíruji co jsem psal:

Nějaký (zde bylo jméno, protože ale dotyčný své pomluvy smazal, tak jsem tady i umazal jeho jméno) šíři na svém profilu soukromou konverzaci s Pavlem Krajíčkem, kde jsem mu od plic vynadal. Šlo o to, že dotyčný vložil komentář na můj profil, kde téměř každá věta byla obratně tak pokroucená, že dávala pravdě pozměněný smysl a některé věty výslovně lhaly a tím obratně docházelo k pošpinění a očernění mé osoby. Čili šlo o pokus o morální vraždu. Zajímavé je, že lidé neznající okolnosti už tam té špinavosti tleskají. Tedy opět se poplácávají po ramenou s vrahem...Píše o takové havěti i Abdrushin:

"OTÁZKA: Kdo jsou pomlouvači?
ODPOVĚĎ: Lidé, kteří dovedně znetvořují skutečnosti, aby jimi podali falešný smysl ke škodě jiné osoby. Ti, kteří vymyslí nové příběhy a za stejným účelem je rozšiřují, nejsou pomlouvači, nýbrž lháři. Podle Božích zákonů je jedno stejně zavrženíhodné jako druhé. Patří k pokusům o vykonání nebo k vykonání morální vraždy, u níž je karma právě tak těžká jako u hrubohmotně vykonané vraždy, ve většině případů dokonce ještě těžší, protože duševní rány jsou trvalejší. Zejména proto, že v mnoha případech jsou vystaveny společnému utrpení také jiné osoby. Navíc každý pokus nebo provedení morálního poškození, lhostejno, zda je to odůvodněné nebo neodůvodněné, se karmicky těžce odpykává. To by mělo být lehce srozumitelné, protože takový čin předpokládá sám o sobě vždy také nečistý charakter; neboť čistý nebo jen vybraný charakter by to nevykonal a takové myšlenky by ze zdravého odporu daleko od sebe odhodil. Nečistota je tedy v takových věcech přirozeně vždy na vykonávající straně, která se tím automaticky jako taková označuje."
Abdrushin

Pak jsem psal:
Psal jsem teď komentář k nějakému příspěvku, tak jej dám i tady, protože se hodí:
Opozice se kvůli egu nedokáže spojit, to ano, ale aby to nevyznělo, že prozápadní zvrhlíci jsou bez ega. To ne, naopak. Tam příčinou spojení je jiný velký hnací motor: NENÁVIST. Tato nenávist dokáže spojit i ty, kteří by se za jiných okolnosti sami mezi sebou rozsápali. Ostatně děje se tak i v jiných kruzích i mezi věřícími. Znám to z vlastní zkušenosti. Mnozí tzv. věřící, kteří mě nenávidí, protože jsem z nich strhal pokrytecké pláštíky, se radostně spojují s pomlouvačnou havětí, přestože na mě nic nemají jen to, že občas nějakému farizeji nakopu do zadnice, tak přesto se spojí s morálními vrahy, zloději cti, když šíři o dotyčném (mnohdy smyšlené) osobní věci za účelem dát průchod své zvrhlé nenávisti.

Dále jsem psal:
Uvažujte už jednou konečně bez samolibosti: Co je horší? Nakopat do zadnice občas mrzkému farizeji anebo být morálním vrahem a zlodějem, tedy odpornou temnou havěti? Nenávist vám zaslepuje zrak. Ve své nenávisti se mnozí (někteří z lenosti) spojují s temnou havěti a neví o tom.

A další komentář:
To je úplně stejné dění, jako se nyní děje ve velkém mezi západem a východem. Povrchní a nenávistníci volí prozápadní zvrhlíky. Naposledy prezidenta Pavla. Těmto pokrytcům stačí hezký vzhled a povrchní řeči. Nevidí už, že je tam červivé jádro, že dotyčný stojí na straně prozápadních nenávistných, deviantních stvůr. Podobně líní stoupenci Poselství Grálu dávají přednost povrchní hezké formě a nevadí jim, že stojí na straně morálních vrahů, zlodějů, lupičů pověsti tedy té nejodpornější špíny jakou si lze myslit. Spojí se s touto špínou, čtou cizí dopisy a útočí na toho, kdo si dovolil v soukromém hovoru v sebeobraně této špíně nakopat do zadnice. Lze s jistotou říci, že by se postavili i proti Ježíši, když ve své době vyprášil penězoměnce z chrámu, zpřevracel stoly a vyhnal tu lůzu. Postavili by se na stranu té lůzy a poplivali by Ježíše, že co si to dovoluje, jak se to vyjadřuje a chová k slušným pracujícím.
Poděkovali: Ilona Kejvalová

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. bře 2023 09:32 #483 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
K předchozímu příspěvku ještě slovo Abdrushina:

"Existují přece lidé, kteří se úzkostlivě snaží navenek nápadně ukazovat vždy plášť veškeré počestnosti, vznešenosti a také korektnosti. Náhle se však z nějakého důvodu domnívají, že musí ukázat svaté rozhořčení vůči nějakému člověku, o kterém se domnívají, že mu musí ze zloby nebo závisti nějakým způsobem uškodit. V naivním sebeklamu si namlouvají, že to vůbec není zlovolné, opovrženíhodné poškození jiného člověka, které má za následek těžkou karmu, a snaží se pro takový zavrženíhodný způsob jednání ještě hrdě se bít v prsa se lží, že se přece jedná o to, v jen náhle pro to probuzené lásce k lidem, která jinak nikdy neexistovala, učinit tohoto osobně nenáviděného „neškodným“. Při tom však zapomínají na svůj namáhavě pohromadě udržovaný pláštík a hrabou se ve svém jednání dobromyslně v nejodpornější špíně a bahnu, ukazujíce, že je jim to naprosto důvěrně známé, že je dokonce k tomu nutká jejich nejvnitřnější potřeba.
Tím odhalují každému jinému nepokrytě své skutečné nitro, zatímco si v sebeoslnění snaží představit, že oni, kteří se tak ochotně, a dokonce i nadšeně podávají za nástroj temna, slouží jen dobru a chtějí odkrýt zdánlivou špínu. Tito nešťastníci jsou pak každému jasně vidícímu lehce poznatelní jako zavržení a zle pošpinění, jen sami sobě ne!" Abdrushin

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. bře 2023 23:22 - 16. bře 2023 23:36 #484 napsal Jozef Ivanic
Odpověď od Jozef Ivanic na téma K zamyšlení
Týmto neludom alebo havedi ako ich nazval aj Abdrushin nepomôže nič, pretože u nich niet ducha v oživení a ten duch v nich spi smrteľným spánkom!!
Treba ich nechať ísť svojou cestou, ktorú si zvolili... Keď dôjdu až na koniec cesty, a keď ich zastihne osobný, ale aj Posledný súd potom sa im odokryje, ze co sú oni zač... Lenže potom už pre nich bude neskoro.
Ja sám píšem na mnohých stránkach kde je plno takých absolútnych rozumarov, bez ducha..... a viem ako napádajú každú svetlu myšlienku... Ale sledujem aj to, že dosť veľa ľudí sa prebúdza v duchu... A chvalabohu to ma teší... Čím viac prebudenych v duchu tým skôr bude klesat vplyv temna na našej Zemi a tým skôr prebehne očista od temna!!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Powered by Kunena fórum