Ve světle Pravdy

Prostor pro čtenáře Abdrushinova Poselství Grálu

Právě přítomno

Přihlášení

 

MyČeši ♥ 

 

 

česká vlastenecká sociální sítí

 

Real time web analytics, Heat map tracking

 

Co je to Vnitřní kruh?

 

 

Členové Vnitřního kruhu na rozdíl od tzv. registrovaných uživatelů, jsou lidé, kteří sympatizují s tímto webem a také jej podporují. Vězte, že za server a domény platíme ročně cca 8924 korun. Viz diskuzi info o platbách.

Pro další info viz také článek: Podpořte provoz webu 

Kdo by chtěl být Členem Vnitřního kruhu, ten nechť mi napíše vzkaz.

--

Před žádosti o vstup do Vnitřního kruhu se ujistěte, že nehodláte u nás propagovat nebo veřejně vyznávat různé bludaře ať už UFO, Makedonová, Agape Brno a pod., či ty, kteří provedli cenzuru Poselství Grálu nebo ty, kteří ji propagují a dále šíří. Prosazování a hlásaní těchto bludů a škůdců (I mimo náš web) má za následek vyřazení z Vnitřního kruhu a mnohdy i ze samotného webu.


Byl mi nedávno položen dotaz proč členové Hnutí Grálu tady nemohou být registrování? Tak určitě tady registrování jsou a nebude jich málo. Netrpíme tady jen ty, kteří si prosazují svou... tedy, ne že by si člověk nemohl prosazovat svou... prosím klidně. Např. kdo prosazuje deset piv denně, tak je zákonem stejnorodosti dosazen do kroužku hospodského a tam se stýká se svými druhy.

Nejinak je tomu i u nás... takoví, kteří lpí na dogmatech, podle zákona stejnorodosti si musí najít skupinku sobě rovnou podobného smýšlení (strnulé farizeje) a těch je v Hnutí Grálu habaděj.

-- 

Ten kdo je ve Vnitřním kruhu, je zároveň odlišen hodnosti, kterou má ve svém profilu jako hodnost ve fóru, také to lze vidět v seznamu Naposledy přihlášených

Seznam a popis hodnosti je zde v diskuzi.

 

Výhody členství 

 

Pozor rozlišujeme dva vnitřní kruhy. Klasicky Vnitřní kruh a Vyšší vnitřní kruh.

Členové Vnitřního kruhu mají přístup k Sborníkům nezařazených přednášek od Abdrushina. 

A také mají přístup k diskuzím, které jsou viditelné jen pro ně. Když kliknete v TOP menu na Diskuze a potom na položku Skupiny a tam každý uvidí ty skupiny do kterých je zařazen viz obrázek níže. Také v diskuzi, když v menu kliknete na Kategorie, tak tam lze vidět i kruhy. (samozřejmě pokud v žádném nejste zařazení, tak ho ani neuvidíte)


Diskuze v kruhu Vnitřní kruh je zapotřebí si obsah těchto diskuzí nechat pro sebe a nešířit to, či neprobírat to v jiných veřejných diskuzích.

Členové Vnitřního kruhu mají také přístup k diskuzi s názvem: Ke stažení - (vnitřní kruh) v této diskuzi jsou soubory ke stažení, které jsou přístupné pouze členům kruhu.

---

 

 

Obrázek nápověda - Diskuze pro Vnitřní kruh:

(pokud v žádném kruhu nejste, tak ani onu kategorii neuvidíte)